Dzieci 

 

Dzieci

Arkadyjski plac zabaw

Mamy ogromną przyjemność zaprosić naszych Klientów, którzy mają pociechy w wieku między 3 a 10 lat, do naszego placu zabaw, który mieści się na I poziomie Arkadii. Dzieci pod opieką rodziców mogą interaktywnie pobawić się na elektronicznej podłodze, oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, takich jak koniki, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Cała przestrzeń zaaranżowana jest w przyjaznej, pastelowej kolorystyce, a przedmioty przeznaczone dla dzieci charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnością. Zabawa w naszym nowym kąciku jest bezpłatna, dzieci pozostają tam pod opieką dorosłych.

Pokój rodzinny - W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia wózków dla dzieci - Wózek dla dziecka można wypożyczyć na parterze w pasażu Wisła.

dziecidzieci

Na 1200 mkw działa sala zabaw dla dzieci – Fikołki. Główna atrakcja obiektu to ścianka wspinaczkowa z 12 torami do wspinania. Dzieci mogą skorzystać z labiryntu z torem przeszkód, z boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz kilku zjeżdżalni. Ponadto do dyspozycji najmłodszych jest kącik malucha, znajdujący się tuż obok kawiarni, skąd rodzice mogą obserwować swoje pociechy. W asortymencie kawiarni znajdują się przekąski, desery, naleśniki, gofry, kawa, herbata i inne napoje.

W Fikołkach znajdują się także sale tematyczne – kulinarna, taneczna i eksperymentów, gdzie odbywają się regularne warsztaty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Możliwa jest również organizacja zabaw urodzinowych w czterech dedykowanych salach, ozdobionych w dowolnych bajkowych motywach.
 – Organizujemy imprezy urodzinowe od kilku do nawet 40 dzieci. Najczęściej wybieraną atrakcją jest rozbijanie piniaty ze słodyczami, warsztaty rękodzieła i występ magika. Jeśli chodzi o wystrój sali, dużą popularnością cieszy się Kraina Lodu, Angry Birds, motyw z bajki Auta i Myszka Miki – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżerka sali zabaw Fikołki.

Sala zabaw Fikołki


Magiczna Kraina Arkadii to całoroczny program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Głównymi i stałymi bohaterami eventów są dwie baśniowe postaci: Arkadiusz i Arkadynka, reprezentujące skrajne, ale wzajemnie uzupełniające się charaktery. Arkadiusz to współczesny chłopiec, osadzony w świecie sportu, eksperymentów i nowoczesnych technologii. Jest zabawny, ciekawy świata, z żyłką zainteresowań techniczno-elektronicznych. Racjonalista, ścisły umysł, ale sympatyczny i otwarty. Arkadynka natomiast to postać tryskająca pomysłami, kreatywna, pełna wyobraźni. Potrafi stworzyć ciekawą i magiczną rzeczywistość, charakteryzuje się zamiłowaniem do sztuk, baśni, porusza się w świecie fantazji i artyzmu. Jest miła, ciepła, kobieca, eteryczna, zwiewna, atrakcyjna… Wydarzenia różnią się od siebie tematycznie. Dzieci uczą się wielu nowych rzeczy z dziedziny humanistyki i nauk ścisłych poprzez zabawę, eksperymenty i konkursy, a jednocześnie biorą udział w nowatorskim, interaktywnym, pełnym niespodzianek i radosnych wyzwań przedsięwzięciu.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Arkadia została wskazana, jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ