Dzieci 

 

Dzieci

Arkadyjski plac zabaw

Mamy ogromną przyjemność zaprosić naszych Klientów, którzy mają pociechy w wieku między 3 a 10 lat, do naszego placu zabaw, który mieści się na I poziomie Arkadii. Dzieci pod opieką rodziców mogą interaktywnie pobawić się na elektronicznej podłodze, oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, takich jak koniki, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Cała przestrzeń zaaranżowana jest w przyjaznej, pastelowej kolorystyce, a przedmioty przeznaczone dla dzieci charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnością. Zabawa w naszym nowym kąciku jest bezpłatna, dzieci pozostają tam pod opieką dorosłych.

JUPI PARK

Oferta dziecięco-rozrywkowa Arkadii znacznie się powiększyła – dokładnie o 1200 mkw. na dwóch poziomach nowo otwartej sali zabaw Jupi Park. Na miejscu przewidziano nie tylko atrakcje dla dzieci, ale także bogato wyposażoną strefę relaksu dla rodziców. To nie jedyne otwarcie w Arkadii w ostatnim czasie.

Wizyta w Jupi Parku to rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą intensywnie i aktywnie wykorzystać wolny czas. Sala zabaw została otwarta na 2. poziomie Arkadii – obok kina – i jest największym, dwupoziomowym obiektem tej sieci w Polsce. Na najmłodszych czeka tam m.in. labirynt z przejściami linowymi, zjeżdżalnie tubowe, podwójna ślizgawka, tory samochodzikowe, dwie trampoliny, baseny z tysiącami kulek, boisko i multimedialny salon gier. W Jupi Parku znajduje się także sala baletowa, a po wcześniejszym uzgodnieniu w jednym z czterech przeznaczonych do tego pokoi można zorganizować tematyczne urodziny prowadzone przez animatorki w przebraniach. Na miejscu będą też organizowane warsztaty i spotkania dla rodziców, okazjonalne imprezy, ferie i półkolonie.

W strefie relaksu rodzice mogą skorzystać z groty solnej, leżaków, baru z przekąskami i aromatyczną kawą oraz wygodnych kanap. Na miejscu znajdują się również toalety oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, a w całym obiekcie dostępna jest sieć WiFi. Lokal jest monitorowany i klimatyzowany, na całej jego powierzchni zainstalowano antypoślizgową wykładzinę.

Dzieci do 3 lat mogą korzystać z Jupi Parku pod opieką dorosłych. Istnieje również możliwość zamówienia opiekunki, która indywidualnie zajmie się pociechą pod nieobecność rodziców, dodatkową usługą zaś dla dzieci starszych jest możliwość odrobienia z nimi lekcji. Dzieci powyżej 3 lat mogą korzystać z sali zabaw bez rodziców, a dzieci niepełnosprawne nie ponoszą opłat za korzystanie z niej.

Jupi Park

Pokój rodzinny - W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia wózków dla dzieci - Wózek dla dziecka można wypożyczyć na parterze w pasażu Wisła.

dziecidzieci


Magiczna Kraina Arkadii to całoroczny program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Głównymi i stałymi bohaterami eventów są dwie baśniowe postaci: Arkadiusz i Arkadynka, reprezentujące skrajne, ale wzajemnie uzupełniające się charaktery. Arkadiusz to współczesny chłopiec, osadzony w świecie sportu, eksperymentów i nowoczesnych technologii. Jest zabawny, ciekawy świata, z żyłką zainteresowań techniczno-elektronicznych. Racjonalista, ścisły umysł, ale sympatyczny i otwarty. Arkadynka natomiast to postać tryskająca pomysłami, kreatywna, pełna wyobraźni. Potrafi stworzyć ciekawą i magiczną rzeczywistość, charakteryzuje się zamiłowaniem do sztuk, baśni, porusza się w świecie fantazji i artyzmu. Jest miła, ciepła, kobieca, eteryczna, zwiewna, atrakcyjna… Wydarzenia różnią się od siebie tematycznie. Dzieci uczą się wielu nowych rzeczy z dziedziny humanistyki i nauk ścisłych poprzez zabawę, eksperymenty i konkursy, a jednocześnie biorą udział w nowatorskim, interaktywnym, pełnym niespodzianek i radosnych wyzwań przedsięwzięciu.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Arkadia została wskazana, jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ