Dzieci 

 

Dzieci

Arkadyjski plac zabaw

Mamy ogromną przyjemność zaprosić naszych Klientów, którzy mają pociechy w wieku między 3 a 10 lat, do naszego placu zabaw, który mieści się na I poziomie Arkadii. Dzieci pod opieką rodziców mogą interaktywnie pobawić się na elektronicznej podłodze, oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, takich jak koniki, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Cała przestrzeń zaaranżowana jest w przyjaznej, pastelowej kolorystyce, a przedmioty przeznaczone dla dzieci charakteryzują się najwyższą jakością i atrakcyjnością. Zabawa w naszym nowym kąciku jest bezpłatna, dzieci pozostają tam pod opieką dorosłych.

Pokój rodzinny - W trosce o rodziny z dziećmi zapewniliśmy im specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, mikrofalówki i inne potrzebne akcesoria. Pokoje znajdują się na parterze w pasażu Wisła oraz na poziomie pierwszym w Theatrum i przy pasażu Wisła.

Wszystkie maluchy w wieku 3-10 lat zapraszamy na bezpłatny plac zabaw, który mieści się na poziomie 1. Dzieci pod opieką rodziców mogą pobawić się na interaktywnej podłodze oferującej aż 35 różnych odsłon. Do dyspozycji najmłodszych w kąciku dziecięcym dostępnych jest wiele pięknych, kolorowych, atrakcyjnych zabawek, m.in.: bujaki, karuzele, zjeżdżalnie - wszystkie sprzęty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Wypożyczalnia wózków dla dzieci - Wózek dla dziecka można wypożyczyć na parterze w pasażu Wisła.

dziecidzieci


Magiczna Kraina Arkadii to całoroczny program edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Głównymi i stałymi bohaterami eventów są dwie baśniowe postaci: Arkadiusz i Arkadynka, reprezentujące skrajne, ale wzajemnie uzupełniające się charaktery. Arkadiusz to współczesny chłopiec, osadzony w świecie sportu, eksperymentów i nowoczesnych technologii. Jest zabawny, ciekawy świata, z żyłką zainteresowań techniczno-elektronicznych. Racjonalista, ścisły umysł, ale sympatyczny i otwarty. Arkadynka natomiast to postać tryskająca pomysłami, kreatywna, pełna wyobraźni. Potrafi stworzyć ciekawą i magiczną rzeczywistość, charakteryzuje się zamiłowaniem do sztuk, baśni, porusza się w świecie fantazji i artyzmu. Jest miła, ciepła, kobieca, eteryczna, zwiewna, atrakcyjna… Wydarzenia różnią się od siebie tematycznie. Dzieci uczą się wielu nowych rzeczy z dziedziny humanistyki i nauk ścisłych poprzez zabawę, eksperymenty i konkursy, a jednocześnie biorą udział w nowatorskim, interaktywnym, pełnym niespodzianek i radosnych wyzwań przedsięwzięciu.

Firma Colliers International przeprowadziła badanie centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej pod kątem ich przyjazności dla rodzin z dziećmi. Arkadia została wskazana, jako centrum dysponujące najlepszą ofertą dla rodzin z dziećmi, w tym szerokim wyborem sklepów z ubrankami i butami dziecięcymi, zabawkami i akcesoriami, wygodną i różnorodną strefą restauracyjną oraz kinem i rodzinnymi centrami rozrywki. Raport jest dostępny TUTAJ