Kakadu
+48 (22) 3132061
Pn - So: 10:00 - 22:00, Nd: 10:00 - 21:00
Poziom 0

Zobacz także :

Dom i wnętrze

Kakadu

Domowy zwierzak bywa najlepszym przyjacielem rodziny, dlatego sklep taki jak Kakadu w Arkadii odwiedza codziennie tak wielu klientów.

Oferta, w której można znaleźć m.in. karmy i akcesoria dla psów, kotów, gryzoni, małych królików i ptaków domowych, jest interesująca dla wielu miłośników zwierząt. Ponadto Kakadu zapewnia asortyment da właścicieli i zwolenników bardziej egzotycznych przyjaciół. Znajdą tutaj np. gady, płazy, bezkręgowce oraz karmy terraria i inne akcesoria. Podobnie w przypadku efektownych akwariów i ich lokatorów. Kakadu w Arkadii to ryby, bezkręgowce wodne oraz akcesoria i karmy związane z ich hodowlą.

Sklep taki jak Kakadu to oczywiście nie tylko asortyment, to również wykwalifikowany personel, który doskonale zna dostępne produkty, służy radą i pomocą. Dla wszystkich przyjaciół zwierząt i hodowców, Kakadu w Arkadii to idealne miejsce na udane zakupy i uzyskanie cennych porad.

 

W sklepie zoologicznym KAKADU wszyscy miłośnicy zwierząt otrzymają pełną gamę produktów przeznaczonych do kompleksowej opieki i pielęgnacji swoich pupili, a przy tym zostaną otoczeni fachową opieką naszego personelu.W ofercie sklepu zoologicznego Kakadu znajduje się bogaty wybór pokarmów i akcesorii dla zwierząt domowych. W sprzedaży posiadamy również żywe zwierzęta: ryby, gady, gryzonie. Nasz profesjonalny personel pomoże w wyborze najlepszych produktów dla Twojego zwierzaka. Zapraszamy do Kakadu! Więcej informacji o naszych promocjach: KAKADU.pl; facebook.com/kakadu

plan centrum