KappAhl
+48 (22) 3237294
Pn - So: 10:00 - 22:00, Nd: 10:00 - 21:00
Poziom 1
 
KappAhl

KappAhl jest jedną z ulubionych marek w Polsce. W wyjątkowy sposób łączy szeroki asortyment, atrakcyjne wzornictwo i przystępne ceny. Przestronny salon w Arkadii prezentuje wszystko, co najlepsze w ofercie tej znanej szwedzkiej marki. Atutem jest oferta w której znakomicie odnajdują się młode dziewczyny, kobiety i dojrzałe klientki. Niezależnie od sylwetki i stylu w KappAhl znajdą coś dla siebie. Linia XLNT to propozycje dla pań o rozmiarach powyżej 44, a Motherline - ubiera przyszłe mamy. W KappAhl nie brakuje odzieży, bielizny i dodatków dla panów, w tym kolekcji amerykańskiej marki US Polo Association. Salon w Arkadii dba również o najmłodszych - od niemowląt po nastolatki. Warto wiedzieć, że szwedzka marka troszczy się o środowisko naturalne i oferuje linie odzieży ekologicznej.

Arkadia poleca zakupy w salonie KappAhl, gdzie czeka atrakcyjna oferta ubrań eleganckich, codziennych oraz na weekendowy relaks. Dodatki, biżuteria i bielizna tworzą idealny zestaw z oferowaną odzieżą.KappAhl jest szwedzką firmą posiadającą sieć ok. 260 sklepów z ubraniami w Szwecji, w Finlandii, Norwegii, i w Polsce.
KappAhl posiada w swojej ofercie odzież dla całej rodziny-kolekcje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.
Wśród kolekcji są ubrania eleganckie, odpowiednie do pracy oraz na wieczorne przyjęcie, a także stroje na co dzieê doskonałe na weekendowy wyjazd za miasto.

ASORTYMENT
Wśród kolekcji damskich jest również linia XLNT dla pań noszących rozmiary od 44 do 56 oraz linia Motherline oferująca bieliznę i spodnie dla przyszłych mam.
Dla panów dostępna jest również kolekcja amerykaêskiej marki US Polo Association będąca połączeniem klasyki i sportowej elegancji.

plan centrum