Street
+48 (22) 331 25 22/23
Pn - Nd 11:00 - 23:00
Poziom 0
Street

Street - pierwsza racingowa restauracja w Polsce mieści się właśnie w Arkadii. Specyficzne wnętrze, w którym widać wyraźne inspiracje i fascynację motoryzacją oraz bogata karta dań kuchni śródziemnomorskiej, zdobyły już wielu amatorów, smakoszy znakomitych dań polskich, włoskich i hiszpańskich. Swój apetyt, mały i duży głód zaspokoją tutaj wielbiciele hiszpańskiej zupy gazpacho, aromatycznych tortillas, burritos i enchildas oraz ci, którym najbardziej smakują włoskie pasty, pyszne naleśniki, pierogi oraz dania mięsne - fajitas, shoarma i wiele innych propozycji. Nie brakuje również smacznych deserów, koktajli, kawy i karty alkoholi. Restauracja Street w Arkadii to idealne miejsce dla pogodnych dynamicznych osób, które świetnie czują się w samochodowym wnętrzu, nad solidną porcją obiadową, zdrową sałatką albo daniem z owoców morza.

 

Unikalny wystrój oraz bardzo bogate i różnorodne menu to główne atuty wyróżniające „Street’a”.
22 sałatki , 18 rodzajów past, 21 daê głównych, naleśniki, pierogi i bardzo szeroki wybór przystawek i przekąsek, a do tego desery oraz dania sezonowe to tylko część ogromnej karty daê.
Ogródek na świeżym powietrzu przy samej fontannie umila czas w lecie, a śmieszne filmy, mecze i wyścigi F1 dostarczają świetnej rozrywki w każdej porze roku.
Staramy się oferować dobre i niedrogie jedzenie
np. Lunch (12.00-16.00) kosztuje 13 i 15 zł , a zupa tylko 4,50zł .
Reszta daê z karty także nie jest droga, a porcje są duże, więc na pewno nikt nie wyjdzie głodny!

Dostarczamy dania na wynos lub z dowozem (do godz 17.00 Pon- Pt)
Minimalne zamówienie 50 zł.
Mieścimy się na parterze przy wejściu głównym na prawo od Empiku.Serdecznie Zapraszamy
Spotkajmy się w Street’cie

 


E-mail: Restauracja@street.com.pl
Strona www: www.street.com.pl

plan centrum