Samsonite
+48 (22) 3316959
Pn - So: 10:00 - 22:00, Nd: 10:00 - 21:00
Poziom 0

Zobacz także :

Dodatki, akcesoria

Samsonite

Arkadia zaprasza do salonu marki Samsonite, znanej z najwyższej jakości produktów turystycznych. Walizki tej marki to wręcz legendarna jakość, którą potwierdza ogólnoświatowy system gwarancji 3 i 10 letniej oraz dożywotniej. Firma Samsonite to już ponad stuletnie tradycje i doświadczenie, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i trendami dają doskonałą jakość. Samsonite to niekwestionowany lider jeśli chodzi o torby, walizki i akcesoria podróżne, to liczne innowacje, które stały się standardem, np. koła do walizek czy twarde walizki lotnicze.

Obecnie w ofercie salonu firmowego Samsonite można znaleźć walizki twarde, miękkie na kółkach, torby, plecaki i teczki na laptop, liczne akcesoria, kuferki, saszetki oraz torby podręczne i miejskie. Kolekcje Samsonite to bogate wzornictwo, kolorystyka i atrakcyjny design. Marka słynie zresztą ze współpracy ze znanymi projektantami, takimi jak Alexander McQueen, Marc Newson czy Victor&Rolf

Galeria Arkadia zaprasza do salonu firmowego Samsonite, królestwa walizek, toreb i akcesoriów, bogatego w asortyment niezbędny w dalekich i bliskich podróżach..