WorldBox
022/ 356-11-68
Pn - So: 10:00 - 22:00, Nd: 10:00 - 21:00
Poziom 1

Zobacz także :

Sport

WorldBox

Wyjątkowy sklep sportowy WorldBox w Arkadii oferuje odzież, akcesoria i obuwie najlepszych marek, takich jak Adidas czy Nike. Dostępne tu kolekcje oldschoolowe, limitowane, to najlepsza wizytówka tego salonu. Amatorzy sportowego i casualowego stylu znajdą tu unikatowe kolekcje Adidas Originals, Nike Sportswear. Na sklepowych półkach widać zarówno najnowsze trendy, jak i niebanalne, sportowe retro, odzież i obuwie dla koszykarzy, amatorów joggingu, fitness czy sportowego miejskiego stylu.

WorldBox w Arkadii zaprasza również na premiery, prezentacje nowych kolekcji w asortymencie butów i odzieży sportowej oraz ciekawe wydarzenia i eventy. Salon firmowy w Arkadii to unikatowe połączenie gorących nowości, aktualnych trendów w modzie sportowej oraz niespotykanych, unikatowych produktów.


Sklep WorldBox oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria damskie i męskie. W tym sklepie znajdziesz oldschoolowe i unikatowe kolekcje Adidas Originals oraz Nike Sportswear. Jedyny taki sklep w Polsce. Klasyczne i limitowane ubrania oraz obuwie, których nie znajdziesz w żadnym innym sklepie.