Rozrywka 

Arkadia jest wielofunkcyjnym obiektem, w którym można zrobić zakupy, ale także skorzystać z atrakcyjnej strefy rozrywki.

Rozrywka i inne atrakcje

rozrywka

W Arkadii działa popularny klub Calypso, który wyróżnia się przestronnością (ponad 1500 mkw.), nowoczesnym wystrojem, najlepszej jakości sprzętem treningowym oraz przyjaznymi, profesjonalnymi trenerami. W Calypso do dyspozycji klubowiczów jest siłownia, studio cardio z plazmowymi ekranami, studio do spinningu, studio fitness, programy energetyzujące oraz relaksacyjne, treningi personalne, nowoczesna maszyna wibrująca Power Plate oraz sauna.

Arkadia zaprasza do skorzystania z oferty Cinema City Arkadia, największego kina w Warszawie z 15 salami, mieszczącymi jednocześnie ponad 2700 widzów. Prawdziwy komfort oglądania zapewniają najwyższej klasy systemy dźwiękowe Dolby Digital, Dolby Surround, Dolby Surround EX, najwygodniejsze fotele kinowe wyprodukowane przez lidera rynku firmę Quinette oraz ekrany pływające typu Harkness Hall. Znajduje się tu także jedyna w Warszawie prawdziwa kawiarnia Cinema Cafe, sąsiadująca z kinowym barem.

W kinie Cinema City Arkadia dostępna jest specjalna sala Škoda 4DX.

4DX TM to rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Pozwala to na absolutne kinowe przeżycie podczas oglądania filmów. Sala kinowa Škoda 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją największych hitów filmowych. Wszystko to potęguje wrażenia i odczuwane przez widownię filmowe emocje. Dzięki zastosowaniu tej technologii, fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy - specjalne dyfuzory rozpylające wodę urealniają filmowe sceny, a nowoczesny system nawiewu muska szyję podmuchem wiatru. Niezwykłym uzupełnieniem wrażeń jest system emisji zapachów oraz specjalne lampy wysyłające przeszywające ciemność błyski piorunów. W filmach 3D zastosowano aż 24 rodzaje dostępnych, dodatkowych efektów specjalnych.

Dowiedz się więcej na http://www.cinema-city.pl/4dx

Na 1200 mkw. działa dwupoziomowa sala zabaw Jupi Park. Na miejscu przewidziano nie tylko atrakcje dla dzieci, ale także bogato wyposażoną strefę relaksu dla rodziców.

Wizyta w Jupi Parku to rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą intensywnie i aktywnie wykorzystać wolny czas. Sala zabaw została otwarta na 2. poziomie Arkadii – obok kina – i jest największym, dwupoziomowym obiektem tej sieci w Polsce. Na najmłodszych czeka tam m.in. labirynt z przejściami linowymi, zjeżdżalnie tubowe, podwójna ślizgawka, tory samochodzikowe, dwie trampoliny, baseny z tysiącami kulek, boisko i multimedialny salon gier. W Jupi Parku znajduje się także sala baletowa, a po wcześniejszym uzgodnieniu w jednym z czterech przeznaczonych do tego pokoi można zorganizować tematyczne urodziny prowadzone przez animatorki w przebraniach. Na miejscu będą też organizowane warsztaty i spotkania dla rodziców, okazjonalne imprezy, ferie i półkolonie.

W strefie relaksu rodzice mogą skorzystać z groty solnej, leżaków, baru z przekąskami i aromatyczną kawą oraz wygodnych kanap. Na miejscu znajdują się również toalety oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, a w całym obiekcie dostępna jest sieć WiFi. Lokal jest monitorowany i klimatyzowany, na całej jego powierzchni zainstalowano antypoślizgową wykładzinę.

Dzieci do 3 lat mogą korzystać z Jupi Parku pod opieką dorosłych. Istnieje również możliwość zamówienia opiekunki, która indywidualnie zajmie się pociechą pod nieobecność rodziców, dodatkową usługą zaś dla dzieci starszych jest możliwość odrobienia z nimi lekcji. Dzieci powyżej 3 lat mogą korzystać z sali zabaw bez rodziców, a dzieci niepełnosprawne nie ponoszą opłat za korzystanie z niej.

Jupi Park