Rozrywka 

Arkadia jest wielofunkcyjnym obiektem, w którym można zrobić zakupy, ale także skorzystać z atrakcyjnej strefy rozrywki.

Rozrywka i inne atrakcje

rozrywka

W Arkadii działa popularny klub Calypso, który wyróżnia się przestronnością (ponad 1500 mkw.), nowoczesnym wystrojem, najlepszej jakości sprzętem treningowym oraz przyjaznymi, profesjonalnymi trenerami. W Calypso do dyspozycji klubowiczów jest siłownia, studio cardio z plazmowymi ekranami, studio do spinningu, studio fitness, programy energetyzujące oraz relaksacyjne, treningi personalne, nowoczesna maszyna wibrująca Power Plate oraz sauna.

Arkadia zaprasza do skorzystania z oferty Cinema City Arkadia, największego kina w Warszawie z 15 salami, mieszczącymi jednocześnie ponad 2700 widzów. Prawdziwy komfort oglądania zapewniają najwyższej klasy systemy dźwiękowe Dolby Digital, Dolby Surround, Dolby Surround EX, najwygodniejsze fotele kinowe wyprodukowane przez lidera rynku firmę Quinette oraz ekrany pływające typu Harkness Hall. Znajduje się tu także jedyna w Warszawie prawdziwa kawiarnia Cinema Cafe, sąsiadująca z kinowym barem.

W kinie Cinema City Arkadia dostępna jest specjalna sala Škoda 4DX.

4DX TM to rewolucyjna technologia kinowa, która dzięki zastosowaniu niezwykłych efektów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów. Pozwala to na absolutne kinowe przeżycie podczas oglądania filmów. Sala kinowa Škoda 4DX wyposażona jest w zaawansowany technologicznie system ruchomych foteli, zsynchronizowanych z toczącą się na ekranie akcją największych hitów filmowych. Wszystko to potęguje wrażenia i odczuwane przez widownię filmowe emocje. Dzięki zastosowaniu tej technologii, fizycznie odczuwamy efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i zapachy - specjalne dyfuzory rozpylające wodę urealniają filmowe sceny, a nowoczesny system nawiewu muska szyję podmuchem wiatru. Niezwykłym uzupełnieniem wrażeń jest system emisji zapachów oraz specjalne lampy wysyłające przeszywające ciemność błyski piorunów. W filmach 3D zastosowano aż 24 rodzaje dostępnych, dodatkowych efektów specjalnych.

Dowiedz się więcej na http://www.cinema-city.pl/4dx