Aktualności 

Wydarzenia w naszym centrum.

Afficher 12 par page Page 1/21

Letnie wyprzedaże w Arkadii

3… 2…1… sezon letnich wyprzedaży w Arkadii uznajemy za otwarty! 

Rabaty w naszych sklepach sięgają już 50%. Zapraszamy!

Zamknięcie Sali zabaw Jupi Park

Szanowni Państwo z dniem 10 czerwca 2016 r. na terenie CH Arkadia przestaje funkcjonować Jupi Park. W sprawach dotyczących wcześniejszych zobowiązań klubu prosimy o kontakt z jego właścicielami: biuro@jupipark.pl Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Otwarcie salonu New Look

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu New Look.

Sklep znajduje się między lokalami Converse a United Colors of Benetton.

RECYKLING ZABAWEK W ARKADII

Na I poziomie Arkadii w pobliżu placyku dla dzieci stanął punkt recyklingu zabawek. To część międzynarodowego projektu YOU.COM, „Creative Recykling Methods and Recykling Potentialities”, poświęconego najlepszym światowym praktykom w recyklingu.

W ramach projektu organizowanego przez Fundację Instytut Innowacji dzieci zachęcane są do oddania swoich zabawek, których już nie używają, innym potrzebującym dzieciom. Zabawki, które trafią na stoisko-kontener w naszym centrum, zostaną przekazane potrzebującym dzieciom z domów dziecka w Polsce oraz organizacjom polonijnym, działającym na terenach byłego Związku Radzieckiego.

Ważną częścią projektu jest edukacja. Wolontariusze Fundacji prowadzą zajęcia z recyklingu, uczą również jak można wykorzystać różne materiały i zrobić kreatywną zabawkę z niepotrzebnych przedmiotów lub opakowań, a także naprawić starą zabawkę i dać jej „drugie życie”.

Zmiana pierwszeństwa wyjazdu z parkingu

Drodzy Klienci, od 15 czerwca kierowcy wyjeżdżający z naszego parkingu od strony ulicy Kłopot, będą mieli pierwszeństwo wyjazdu. Szczegółowa mapka obrazująca nową organizację ruchu znajduje się TUTAJ.

Otwarcie salonu TALLINDER

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu TALLINDER

Otwarcie salonu Converse

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu Converse.