Aktualności 

Wydarzenia w naszym centrum.

Afficher 12 par page Page 1/21

Letnie wyprzedaże w Arkadii

3… 2…1… sezon letnich wyprzedaży w Arkadii uznajemy za otwarty! 

Rabaty w naszych sklepach sięgają już 50%. Zapraszamy!

Zaczytana ławka

Przed Arkadią stanęła dekoracyjna ławka w kształcie książki, opatrzona bajkowym motywem warszawskiej syrenki. To wkład Arkadii w projekt „Zaczytane Ławki”. Jego celem jest stworzenie szlaku literackiego składającego się z 15 ławek, z których każda jest nawiązuje do dzieł literatury polskiej, bajek oraz baśni. Ławki zlokalizowane w prestiżowych miejscach w Warszawie wnikają w tkankę miasta, promując czytelnictwo i Wielką Zbiórkę Książek, organizowaną przez pomysłodawcę projektu, fundację zaczytani.org.

Otwarcie salonu TALLINDER

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu TALLINDER

Otwarcie salonu Converse

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu Converse.

Zostań Ambasadorką/ Ambasadorem Arkadii

Skrycie zazdrościsz gwiazdom, które swoją twarzą promują największe domy mody i zawsze marzyłaś/eś, by tak jak one zostać prawdziwą ambasadorką/ambasadorem?

Tak się składa, że z masz taką możliwość! Z okazji naszych 12. urodzin, dajemy ci ją wspólnie z magazynem HOT Moda! Z tej okazji postanowiliśmy wystartować ze specjalną akcją i poszukać Ambasadorów Arkadii w pięciu różnych kategoriach (mama/tata, student/studentka, biznesman/bizneswoman, aktywny/aktywna, singiel/singielka) wśród osób, które na co dzień są naszymi klientami.
Przygotowaliśmy również specjalną nagrodę: udział w sesji zdjęciowej! Zostanie ona opublikowana w październikowym numerze HOT Moda. Ale to nie wszystko, bo do zdobycia będą również karty podarunkowe na zakupy w Arkadii.

Co należy zrobić, aby wygrać?

* Ściągnij aplikację Arkadia (tam znajdziesz info o akcji oraz założysz kartę stałego klienta, która uprawnia do korzystania ze stałych rabatów na zakupy).
* Idź na zakupy do centrum handlowego Arkadia, wystylizuj się, zrób zdjęcie i wgraj je do formularza zgłoszeniowego na hotmoda.pl.
* Wypełnij formularz i zaznacz jakim typem ambasadora jesteś.
* Napisz (max 500 znaków) i przekonaj nas, dlaczego to właśnie ciebie mamy wybrać na Ambasadora Arkadii.
* Dołącz do wydarzenia na Facebooku: hhttps://goo.gl/BC1ul1 .

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2016. Następnie jury wybierze 20 najciekawszych prac, które w finałowym etapie będą podlegały głosowaniu internetowemu użytkowników.

Baw się z nami i nie zmarnuj szansy na jedną z największych przygód swojego życia!

Zamknięcie Sali zabaw Jupi Park

Szanowni Państwo z dniem 10 czerwca 2016 r. na terenie CH Arkadia przestaje funkcjonować Jupi Park. W sprawach dotyczących wcześniejszych zobowiązań klubu prosimy o kontakt z jego właścicielami: biuro@jupipark.pl Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Otwarcie salonu New Look

Zapraszamy na poziom 1 do nowo otwartego salonu New Look.

Sklep znajduje się między lokalami Converse a United Colors of Benetton.

RECYKLING ZABAWEK W ARKADII

Na I poziomie Arkadii w pobliżu placyku dla dzieci stanął punkt recyklingu zabawek. To część międzynarodowego projektu YOU.COM, „Creative Recykling Methods and Recykling Potentialities”, poświęconego najlepszym światowym praktykom w recyklingu.

W ramach projektu organizowanego przez Fundację Instytut Innowacji dzieci zachęcane są do oddania swoich zabawek, których już nie używają, innym potrzebującym dzieciom. Zabawki, które trafią na stoisko-kontener w naszym centrum, zostaną przekazane potrzebującym dzieciom z domów dziecka w Polsce oraz organizacjom polonijnym, działającym na terenach byłego Związku Radzieckiego.

Ważną częścią projektu jest edukacja. Wolontariusze Fundacji prowadzą zajęcia z recyklingu, uczą również jak można wykorzystać różne materiały i zrobić kreatywną zabawkę z niepotrzebnych przedmiotów lub opakowań, a także naprawić starą zabawkę i dać jej „drugie życie”.