Barwny manifest

Niekonwencjonalne zestawienia różnorodnych kolorów są wyznacznikiem prawdziwego high fashion. Są odważne, intrygujące i nie pozostawiają miejsca na obojętność.

Jak dotąd moda męska kojarzona była z zachowawczością i wyważeniem. Kalejdoskop barw zarezerwowany był wyłącznie dla kobiet. Teraz wszystko się zmienia. Panowie, przyszedł czas na przełamywanie schematów i wychodzenie poza ramy – to jest niezwykle modne. Nieszablonowe połączenia kolorów takich jak, intensywny róż, czerwień i pomarańczowy zawładnęły wybiegami na całym świecie. Versace i Burberry stanowczo zachęcają do noszenia garniturów w dotychczas typowo kobiecych barwach. I nie będzie to faux pas. Bynajmniej – nic bardziej trendy! Jeśli nie jesteście jeszcze gotowi na róż od stóp do głów, wystarczy włożyć koszulę w barwne kwiaty bądź flamingi (hit sezonu) lub czerwoną sztruksową kurtkę albo bordową marynarkę.

Barwny manifest

MĘSKI ATRYBUT – KWIATY

Wiosna zawitała nie tylko na kobiecych kreacjach. Mężczyźni wplatający kwiaty do swojej garderoby wiedzą, co robią – nie dość, że wyglądają czarująco, to przy tym niezwykle modnie! Zamiennikami mogą być palmy i liście monstery.

UNIKATOWE POŁĄCZENIA

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że zestawienie ze sobą kolorów miętowego i pomarańczowego zakrawa na kicz. Nic bardziej mylnego! Im odważniejszy miks, tym lepiej. Wszelkie odcienie szarości, błękitu i bieli w towarzystwie różu i czerwieni prezentują się oszałamiająco. Włączmy je do swoich stylizacji.