Jak nosić spinki – najmodniejszy dodatek 2019

Trendy z lat 90. XX w. powracają ostatnio w każdym sezonie.

Jednym z nich są spinki do włosów o różnym kształcie, kolorze, formie etc. Ten lansowany przez sieciówki dodatek pojawia się także w kolekcjach światowych projektantów – Chanel, Versace czy Gucci.

Jak nosić spinki – najmodniejszy dodatek 2019

Jak je nosić, aby nie wyglądać na ofiarę mody – to pytanie, jakie niedawno zadała mi Daria, z którą spotkałam się na przeglądzie szafy. Daria ostrożnie wybiera trendy i rzadko pozwala sobie na ekstrawagancję, ale duże spinki z motywem pereł wyjątkowo mocno przypadły do jej gustu i kupiła kilka kompletów. Podczas selekcji ubrań stworzyłam dla niej zestawy, do których może dodać modny dodatek w postaci spinki. Przy okazji podpowiedziałam jej także, na jaką fryzurę postawić, aby spinki prezentowały się w fajny, niebanalny sposób.

Spinki szylkretowe

Jeśli chcesz dodać stylizacji elegancji i jednocześnie zachować jej klasyczny styl, wybierz spinki szylkretowe w stonowanym odcieniu brązu, szarości, bieli etc.

Jak nosić spinki – najmodniejszy dodatek 2019

Spinka z perłami

Duże, przerysowane formy wytwornych spinek z perłami to najpopularniejsze modele. Pasują zarówno do eleganckich stylizacji, jak i codziennych z dżinsami w roli głównej. A jeśli nie spinka? Warto zwrócić także uwagę na perłowe grzebienie noszone we włosach. Takie ozdoby świetnie zastępują biżuterię.

Spinki z logotypem

Dla lubiących oryginalne dodatki, które łatwo rzucają się w oczy, to super opcja. Świetnie zaprezentują się także jako upięcie koka z tyłu głowy. Jedne z popularniejszych spinek z logotypem Balmain znajdziesz w perfumerii Douglas w Ch Arkadia. Dużo spinek obok siebie Kilka spinek w jednym miejscu to gorący trend, który można zaobserwować na wybiegach. Wersja zdecydowanie dla odważnych. Takie wykorzystanie spinek świetnie sprawdza się na naturalnej fryzurze.

Jak nosić spinki – najmodniejszy dodatek 2019

Spinki rockowe

Spinka z cyrkoniami, napisem np. „punk”, to opcja dla miłośniczek rockowego stylu, które lubią do swoich stylizacji dodać trochę pazura. To także genialna opcja na wieczór, aby urozmaicić „małą czarną”.

Zwierzęcy print

Kolejny gorący trend to spinki z motywem zwierzęcym, alternatywa dla perełek, cyrkonii, koralików. Taka spinka podkręci charakter nawet najzwyklejszej fryzury.