Obsypana kwiatami

 

Łąki stokrotek, chabrów, róż i fiołków zakwitły na projektach światowych kreatorów mody. Kwiaty jako symbol kobiecości, piękna i klasy zachwycają w wiosennym sezonie.

Nastała wiosna – czas, w którym drzewa zaczynają się zielenić, pączki rozkwitają, a w powietrzu czuć charakterystyczną woń ciepłych dni. Wraz z nią w naturze i w modzie pojawiają się wieczne symbole piękna i kobiecości – kwiaty.

Liczba ich postaci nie ma końca. Światowi kreatorzy mody tacy jak Dolce & Gabbana, prezentują florystyczny motyw w wersji total look. Urokliwe dary natury zobaczymy nie tylko na sukienkach i bluzkach – zawitały także na dodatkach. Torebki, zegarki czy okulary przeciwsłoneczne pokryte powabnymi kwiatami to absolutny hit sezonu. Pomimo kultowej wypowiedzi Mirandy Priestly z filmu „Diabeł ubiera się u Prady" – „Kwiaty na wiosnę? Odkrywcze" nie przestają być one na topie. Co więcej, gwarantują oszałamiający wizerunek!

Obsypana kwiatami

Egzotyczne uniesienie

Wiosną stawiamy na tropikalne motywy. Po długiej zimie jesteśmy spragnieni widoku bujnej roślinności – projektanci zaspokoili nasze potrzeby, przenosząc ją na ubrania i dodatki. Doskonałe na poprawę nastroju.

Daj się uwieść kwiatom

Zaprośmy podzwrotnikową dżunglę do naszych szaf! Piękne, barwne kwiaty widnieją na stylowych czółenkach, wybornej biżuterii (szczególnie zachwycają okazałe pierścionki), a nawet na zmysłowych biustonoszach. Print najmodniejszej monstery także mile widziany. Jest w czym wybierać, a każdy wybór będzie właściwy!