Pozytywne wibracje

Pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Motywują do działania i nastawiają optymistycznie do życia. Czerpmy z nich jak najwięcej, bo barwy mają niezwykłą moc!

Możemy na dłuższą chwilę zapomnieć o smutnych, ciemnych barwach. Rok 2019 to czas, w którym królują barwy emanujące radością, pozytywnymi wibracjami i energią. Tradycji stało się zadość – eksperci z amerykańskiego Instytutu Koloru Pantone wskazali szesnaście najmodniejszych barw w tym sezonie. Wybraliśmy trzy z nich – a są to odcienie różu i pomarańczowego.

Hot pink, jak sama nazwa wskazuje, jest gorący, namiętny i zdecydowanie optymistycznie nastawia do działania. Następnym kolorem jest conch shell – wyjątkowy, romantyczny odcień. Nosząc kreacje w tej barwie, zapewnimy sobie znakomite samopoczucie przez cały dzień.

A teraz, wyobraźmy sobie przepiękną rafę koralową... living coral to odcień posiadający pozytywne wibracje, które korzystnie oddziałują na umysł. Włączając do naszej garderoby takie kolory, pobudzimy zmysły do życia!

Energia płynąca z barw

Koralowa ramoneska, chinosy i mała torebka to przepis na iście modowy look! Dodając do tego lakierowane szpilki, aksamitną apaszkę i broszkę w kształcie kraba, sprawimy, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Projektanci mody zainspirowani barwami rodem z tropikalnych krajów zachęcają do przełamywania schematów – odcienie różu i pomarańczowego od stóp do głów są niezwykle trendy!