Robert Kupisz – kolekcja jesień/zima 2017/18

Gdy już myślimy, że uporaliśmy się z zimowymi zakupami inni są już o krok do przodu. Najnowsze doniesienia ze świata mody prezentują właśnie kolekcje, które będziemy nosić w następnym sezonie. Warto więc już teraz przyjrzeć się nadchodzącym trendom, aby nic nie uszło naszej uwadze.

W Warszawie w sali SOHO Factory odbył się pokaz Roberta Kupisza zatytułowany KRIVAN. Projektant silnie zainspirował się człowiekiem prosto z gór – Janosikiem. Wyraźnie widać nawiązania do Podhala a także do jego wielkiej górskiej miłości. Najnowsze kreacje są mieszanką nie tylko z południa Polski, ale również spodobają się wszystkim fanom sportów zimowych. Na ubraniach pojawiły się napisy w lekko amerykańskim stylu ulicznym. Delikatna pastelowa kolorystyka idealnie łączy się z szarościami i śnieżną bielą, punktem wyjściowym w kolekcjach Kupisza. Śmiało można zdecydować się na pastele, róże i błękity, gdyż doskonale komponują się z pozostałą garderobą.

To, co zwraca na siebie uwagę w całym zestawieniu jest nawiązaniem do podhalańskiej parzenicy, czyli typowo górskiego wzoru na ubraniach. Można go znaleźć jako haft w spodniach, płaszczach, koszulach czy t-shirtach. W najnowszej kolekcji odnajdą się również wszyscy Ci, którzy preferują bardziej sportowy styl. Obszerne kamizelki, ciepłe bluzy i grube szale. Panie, które chcą zachować swój styl glamour znajdą futrzane, eleganckie kurtki czy delikatne, lejące się koszule.