Urodziny Myszki Miki w Arkadii

Tę postać znają niemal wszyscy. Jest jedną z ikon popkultury i należy do grona ulubionych bohaterów Disneya – Myszka Miki bawi nas już od 90 lat! Arkadia przyłącza się do świętowania okrągłego jubileuszu Mikiego. Z tej okazji przez cały listopad (w dniach 2-30.11) odwiedzający centrum handlowe klienci mogą wziąć udział w konkursowych zabawach! Kto pierwszy znajdzie Mikiego, który ukrył się w arkadyjskich sklepach…?

Wielkie czarne uszy, białe rękawiczki, pluszowe żółte kapcie i czerwone spodenki… Miki dla starszych na zawsze pozostanie wspomnieniem dzieciństwa, a dla pokolenia najmłodszych sygnałem do dobrej zabawy i częścią magicznego świata Disneya. Z okazji 90. rocznicy Mikiego Arkadia przygotowała dla swoich lojalnych klientów wspaniałe atrakcje!

Przez cały listopad fani Disneya posiadający Kartę Stałego Klienta Arkadii będą mogli udać się na poszukiwania skarbu w grze „Ukryty Miki”. Zadanie polega na znalezieniu dziewięciu naklejek z wizerunkami Myszki z różnych etapów jego filmowej kariery, z których każda schowana będzie w jednym ze sklepów Arkadii. Ten, kto z sukcesem odnajdzie wszystkie, otrzyma gadżety, które z pewnością ucieszą każdego, dla kogo Miki kojarzy się z radosnym czasem dzieciństwa – uszy lub bransoletka Myszki Miki.

Ale to nie wszystko! Miki (jak to mysz) naprawdę lubi się chować. W dniach od 12 do 20 listopada (w godzinach od 12.00 do 20.00) wszystkie odwiedzające Arkadię dzieci zostają zaproszone do zabawy „Znajdź Mikiego wśród kolorowych kulek”. Aby wziąć udział w tej zabawie wystarczy posiadać wspomnianą już Kartę Stałego Klienta Arkadii. Każdy z uczestników będzie miał 60 sekund na znalezienie Mikiego w basenie pełnym kolorowych kulek! Liczy się spryt i refleks.

Dla najgorętszych fanów Arkadii, przygotowana została niepowtarzalna okazja złożenia Mikiemu osobistych urodzinowych życzeń. Na autorów tych najbardziej oryginalnych czekają atrakcyjne nagrody.

Rocznica ekranowego debiutu Myszki Miki przypada dokładnie na 18 listopada, kiedy to świat poznał go w kreskówce „Parowiec Willie”. Od tamtej pory Miki stał się prawdziwą ikoną świata Disneya. Sam Walt Disney mawiał: „Mam nadzieję, że nigdy nie stracimy z oczu jednego: że to wszystko zaczęło się od Myszki”.

© Disney. Wydarzenie przygotowane zostało przez GSSM Warsaw Sp. z o.o. i Event Family s.c. Wydarzenie nie jest zarządzane ani wyprodukowane przez Disney.

Regulamin strefy "Ukryty Miki"
Regulamin konkursu "Życzenia dla Myszki Miki"
Regulamin konkursu "Ukryty Miki"

Dowiedz się więcej Zwiń
Karta lojalnościowa
  • 02
    listopad
    piątek
  • 30
    listopad
    piątek