Zdrofit już otwarty!

Czas na powrót do treningów – Zdrofit już otwarty!

Po przeprowadzeniu generalnego remontu, klub Zdrofit Arkadia powraca w nowej odsłonie. W ostatnim miesiącu w klubie przeprowadzono gruntowny remont łazienek, wymieniono szafki, zmieniono recepcję i drogę do szatni, odnowiono podłogi, wymieniono oświetlenie i nagłośnienie oraz odświeżono wentylację.

Na Klubowiczów czeka przestronna siłownia ze strefą z maszynami cardio oraz strefą funkcjonalną, sala fitness, sala rowerowa oraz sauny. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych, m.in. formy body&mind (joga, pilates, stretching), dynamiczne (m.in. Tabata, TBC czy interwały), zajęcia taneczne (Zumba i Dance), a także boks czy zajęcia rowerowe.

Od poniedziałku do piątku klub otwarty jest w godzinach 6:00-23:00, w soboty od 8:00 do 23:00, natomiast w niedziele od 8:00 do 21:00. Wejście do klubu Zdrofit znajduje się na 1. piętrze obok Grand Kitchen.

Marka Zdrofit istnieje na rynku fitness od ponad 13 lat, a jej sieć tworzy kilkadziesiąt klubów, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Oferta Zdrofit skierowana jest do osób, które szukają miejsc, gdzie mogą aktywnie spędzać czas, bez nadmiernej presji i rywalizacji. Marka promuje aktywność fizyczną, ale uprawianą w sposób odpowiedzialny, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Title