Właściciel Arkadii, firma Unibail-Rodamco, zakończył proces renowacji toalet na pierwszym piętrze w łączniku między pasażami Wisła i Canaletto.

Projekt przebudowy toalet związany był ze zwiększeniem ich atrakcyjności i funkcjonalności, a co za tym idzie – istotnym podniesieniem komfortu naszych klientów.

Zostały tu zastosowane w pełni automatyczne podzespoły armatury sanitarnej – woda, mydło, suszarka, krem do rąk czy żel antybakteryjny są dostępne bez konieczności dotyku. Toalety zyskały nowoczesny wygląd oraz styl. W toaletach damskich zostało dodane miejsce do makijażu oraz zwiększono liczbę kabin. Pokoje dla rodziców z dzieckiem zostały powiększone, a poza dotychczasowymi funkcjami (kuchenka mikrofalowa, przewijak, podgrzewacz do butelek) pojawiły się w nich autonomiczne toalety oraz umywalki dla dzieci i dorosłych. W poczekalniach obok łazienek zostały zainstalowane fontanny z wodą pitną. Ponadto we wszystkich toaletach został wymieniony system klimatyzacji, tak aby zwiększyć przepływ świeżego powietrza, co znacząco wpłynęło na komfort użytkowników.

Wszystkie zaproponowane udogodnienia są zgodne z arkadyjskim standardem 4 gwiazdek, projekt powstał na bazie doświadczenia architektów z całej Europy.