HM

H&M

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

+48 (22) 5306240

+48 (22) 5306240

H&M, czyli moda i jakość po najlepszej cenie. Arkadia zaprasza do przestronnych sklepów z odzieżą, obuwiem i dodatkami dla małych i dużych klientów.

H&M to jedna z największych sieci odzieżowych na świecie, o bogatej historii sięgającej pierwszej połowy XX wieku. Wielkim atutem oferty jest różnorodność pod każdym względem, od cen, przez wzornictwo i stylistykę, po rozmiary. Klienci znajdą tu odzież klasyczną, ponadczasowe, eleganckie fasony, ubrania basic, które powinny znaleźć się w każdej garderobie. H&M w Arkadii to modne, młodzieżowe kolekcje i stroje wykonane tylko z naturalnych materiałów. To odzież dla dzieci w każdym wieku, propozycje dla mężczyzn - biznesmenów, wielbicieli casualowego stylu i młodzieżowego luzu. Arkadia poleca również liczne promocje, dzięki którym oferta jest jeszcze bardziej dostępna cenowo.

Warto również "zapolować" na limitowane kolekcje, które dla H&M tworzyli m.in. Stella McCartney, Jimmy Choo, Cavalli czy sam Karl Lagerfeld albo Versace.

H&M w Arkadii to szeroki wybór odzieży, bielizny, galanterii oraz modnego obuwia - oferta z której trzeba korzystać.

H&M to szwedzka firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą oraz kosmetyki i akcesoria. Firma H&M, Hennes & Mauritz powstała w Szwecji, w 1947r i jest jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Główną ideą firmy jest oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. W sklepach dostępne są ubrania projektowane przez własnych projektantów firmy, jak również powstałe przy współpracy ze znanymi projektantami (np. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Jimmy Choo, Lanvin, Versace, Marni).

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 22:00
niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Zmień z H&M podejście do mody na świadome!

Odkryj

Kultowe wzory w H&M

Odkryj
Title