kom

@kom

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

+48 503 722 939

+48 503 722 939

Punkty naszej sieci znajdują się w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 82 w Arkadii oraz przy ulicy Targowej 72 w Warszawie-Wileńskiej. Nasze stoiska to nie lada gratka dla sympatyków nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Prowadzimy sprzedaż oraz skup elektroniki użytkowej. Są to głównie telefony komórkowe, smartfony, tablety oraz szeroko pojęte akcesoria. Oferujemy również serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Naszym celem jest docieranie do jak największego grona klientów. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów - od modeli najnowszych, dopiero wchodzących na rynek po modele starsze ale sprawdzone, pewnie trzymające swoją pozycję na rynku. Dzięki temu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

W @kom każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naszą domeną niewątpliwie jest satysfakcja i zadowolenie wszystkich, którzy korzystają z naszych usług. Dbamy o to, aby nasi pracownicy posiadali jak największą wiedzę o obecnych trendach na rynku telekomunikacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do naszych punktów.


Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title