Stradivarius

Stradivarius

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 351 98 00

22 351 98 00

Salon Stradivarius w Arkadii to charakterystyczne dla tej marki wnętrze, eleganckie i przytulne zarazem. Starannie przemyślany wystrój w czerni i efektowne światło tworzą niepowtarzalny klimat, który tak cenią sobie klientki. Asortyment Stradivarius znakomicie wpisuje się zarówno w stylowe wnętrza sklepu, jak i oczekiwania współczesnych kobiet. Firma uwzględnia zmieniające się trendy, oferując kolekcje świeże, kreatywne, glamour ze szczyptą ekstrawagancji. Klientki cenią markę ze względu na niebanalne projekty, znakomite materiały oraz szeroki wybór dodatków, które zwieńczają stylizacje w wydaniu Stradivarius.

Butik Stradivarius w Galerii Arkadia jest miejscem docenianym przez dziewczyny, młode kobiety, które chcą rozwijać swój własny styl, podążać za interesującymi trendami. A Stradivarius to asortyment, w którym znajdą sukienki, spodnie, tuniki, zawsze modne jeansy, buty, torby, biżuterię i wiele innych dodatków.

STYLISH & GLAMOROUS TREND JUST OUTSIDE YOUR DOOR Nowoczesna marka, która wprowadza najświeższe trendy na ulice miast. Istota marki, to kobieta, która, nosząc ubrania Stradivarius, wnosi styl i blask w codzienne życie. Stradivarius to pełen świeżości i kreatywności kobiecy duch. Jego celem jest uchwycenie marzeń i fantazji rzeczywistego świata i przeniesienie ich na swoje projekty. Sklepy Stradivariusa zlokalizowane w różnych miejscach na świecie łączą w sobie piękne barwy, blask reflektorów, ogromne przestrzenie i wspaniałą muzykę.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title