Duka

Duka

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Skandynawski design cieszy się w Polsce dużą popularnością. Dlatego wszyscy zwolennicy eleganckiej prostoty i nowoczesnych rozwiązań cenią sobie ofertę salonu DUKA w Arkadii.

DUKA to przede wszystkim dbałość o serce domu, czyli kuchnię. Dlatego główna idea marki to "Kitchen Life", co oznacza, że aktywne życie rodziny skupia się właśnie w tym miejscu. Salon DUKA oferuje bardzo szeroki wybór artykułów i akcesoriów kuchennych - sztućce, porcelanę i szkło stołowe w różnorodnych liniach stylistycznych. Od prostych, ascetycznych form po finezyjnie dekorowane.

DUKA w Arkadii to idealne miejsce dla urządzających się młodych małżeństw oraz dla poszukujących idealnego prezentu. Dlatego zapewnia też coraz popularniejszą usługę, jaką jest Lista Ślubnych Prezentów.

Stylowa zastawa, sztućce, akcesoria grillowe, kuchenne artykuły dla dzieci, obrusy, serwety, expresy do kawy i designerskie drobiazgi. To tylko niewielka część oferty, jaką dla klientów przygotował salon DUKA w Arkadii.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Nowa propozycja marki DUKA na sezon letni

Odkryj

Duka

10% rabatu na nieprzeceniony asortyment z wyłączeniem AGD

Title