ISPOT

ISPOT

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

+ 48 22 460 00 55

+ 48 22 460 00 55

Najbardziej znane logo, słynne nadgryzione jabłko, z daleka wskazuje gdzie znajduje się salon iSpot w Arkadii. Trudno go nie zauważyć, szczególnie, że jest to największy salon Apple Premium Reseller w Polsce. Oznacza to, że spełnia restrykcyjne wymagania producenta, a na klientów czeka tu zespół specjalistów o szerokiej wiedzy z zakresu oferty Apple oraz nowości na rynku IT, audio, video i foto.

W nowoczesnym salonie iSpot w Arkadii klienci znajdą pełną ofertę Apple, czyli popularne iPhone`y, iPady, iPody, słynne laptopy MacBook, komputery iMac. To również wszystkie związane z tym akcesoria, a także profesjonalne doradztwo i możliwość przetestowania każdego sprzętu oraz przeszkolenia z zakresu jego zastosowań.

Najnowsze rozwiązania i technologie, design oraz estetyka na światowym poziomie - Arkadia zaprasza do dedykowanego salonu iSpot.

iSpot to sieć dedykowanych salonów z pełną ofertą firmy Apple (telefony iPhone, iPady, iPody, laptopy Macbook, komputery iMac) oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video.

Jest to jedyna w Polsce sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę, pozwalającą dopasować rozwiązania do realnych potrzeb klienta oraz zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązaê aktualnie dostępnych na świecie.

Odwiedzając sklepy iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania w salonie każdego rozwiązania oraz uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach tematycznych.

iSpot to nie tylko rozwiązania dla profesjonalistów to także największy w Polsce wybór odtwarzaczy iPod oraz akcesoriów do nich dostępnych od ręki.

Oferta salonów iSpot budowana jest z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie wspołdziałały ze sobą, a także posiadaly unikalny styl oraz charakter. Więcej informacji znajdzie na naszej stronie internetowej: www.ispot.com.pl.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

ISPOT

20% na wybrane akcesoria ochronne non Apple (etui, pokrowce do komputerów Mac, iPhone’ów i iPadów).

 

Title