Prezenty dla Dziadków

 

PREZENTY DLA DZIADKÓW

Wigilia to zawsze przemiły czas, który spędzamy w rodzinnym gronie. Dla każdego z dziadków jest on szczególnie wyjątkowy, gdy przy jednym stole mogą usiąść wspólnie ze swoimi dziećmi i wnukami. Aby pomóc im zachować ten przyjemny czas na dłużej, warto podarować im nietypowy prezent, jak choćby wyjątkowy kalendarz na przyszły rok ze zdjęciami wszystkich członków najbliższej rodziny. Tego typu personalizowane prezenty można zamówić m.in. w salonach fotograficznych.

Wigilia to także najlepszy moment, by podziękować dziadkom za wszystko to, co dla nas zrobili. W tym celu warto wybrać się na zakupy do sklepów oferujących ciekawe akcesoria wyposażenia wnętrz. To właśnie w nich możemy znaleźć na przykład ramki do własnoręcznego przystrojenia czy wesołe kubki z napisem „Dla najlepszego Dziadka” czy „Kubek ukochanej Babci”. Taki upominek z pewnością ucieszy każdego seniora.

Proponowane salony:

a Tab, Duka, Fotojoker, Profilab

 

ZAMÓW SWOJĄ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA

Z Kartą Stałego Klienta Arkadii korzystaj z najlepszych ofert w naszych sklepach
Zamów Kartę Stałego Klienta na stronie http://arkadia.com.pl/registration lub przez aplikację mobilną:

Arkadia w App Store Arkadia w Google Play 

125 Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego