Prezenty dla Dzieci

 

PREZENTY DLA DZIECI

Doskonały prezent dla malucha to taki, na widok którego jego twarz natychmiast rozpromieni uśmiech.

Dzieci, podobnie jak starsze rodzeństwo, mają swoich idoli. Ci jednak znani są przede wszystkim z popularnych filmów animowanych. Świetnym prezentem dla najmłodszych jest więc zakup nie tylko zabawek, ale także ubranek czy bucików ozdobionymi postaciami ulubionych bohaterów kreskówek. Przy zakupie zabawek warto też zwrócić uwagę na te, które rozwijają u milusińskich kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne. Wiele z nich „rośnie wraz z dzieckiem”, dzięki czemu pociechy mogą się nimi bawić przez długi czas.

Coraz więcej zabawek interaktywnych ma także funkcję nauki języka angielskiego, co pozwala maluchom każdego dnia uczyć się nowych słów. Nowością, która z pewnością ucieszy każde dziecko, jest możliwość zakupu karty podarunkowej do sali zabaw oferującej trampoliny, ścianki wspinaczkowe czy organizującej na przykład warsztaty kulinarne. Z takiego prezentu ucieszy się każda pociecha lubiąca dobrą zabawę nie tylko w gronie swoich rówieśników.

Proponowane salony:

Bartek, Wójcik, Deichmann, Fikołki

 

ZAMÓW SWOJĄ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA

Z Kartą Stałego Klienta Arkadii korzystaj z najlepszych ofert w naszych sklepach
Zamów Kartę Stałego Klienta na stronie http://arkadia.com.pl/registration lub przez aplikację mobilną:

Arkadia w App Store Arkadia w Google Play 

125 Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego