Prezenty dla Nastolatkow

 

PREZENTY DLA NASTOLATKÓW

Życie nastolatków zmienia się jak w kalejdoskopie. To dlatego większość z nas wybiera się na zakupy upominków z myślą o młodzieży w ostatnim momencie. Prawdą jest fakt, że nawet jeśli coś było modne w ubiegłym miesiącu, dziś wcale nie musi być już trendy.

Nie da się też ukryć, że młodzież lubi prezenty wyjątkowe, dlatego każda nastolatka z pewnością ucieszy się ze specjalnej edycji kosmetyków w świątecznym opakowaniu czy limitowanej linii odzieży i dodatków sygnowanych nazwiskiem swojego idola. Dla młodych pasjonatów nowych technologii niemal w każdym tygodniu pojawiają się gadżety dedykowane smartfonom czy tabletom.

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, by lepiej przyjrzeć się temu, co piszczy w wirtualnej rzeczywistości, w której aż roi się od nietuzinkowych etui na telefony czy wciąż ulepszanych bezprzewodowych głośników oraz słuchawek Bluetooth. Z tego typu prezentu ucieszy się każdy nastolatek, który nie zawaha się oznaczyć swojego prezentu w mediach społecznościowych hashtagiem #PrezentOdMikołaja.

Proponowane salony:

Adidas Neo, Aldo, Douglas, Deichmann, @Kom, Bose, Denon, iSpot, MxMusic, Converse, Diverse, New Balance, Yego

 

ZAMÓW SWOJĄ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA

Z Kartą Stałego Klienta Arkadii korzystaj z najlepszych ofert w naszych sklepach
Zamów Kartę Stałego Klienta na stronie http://arkadia.com.pl/registration lub przez aplikację mobilną:

Arkadia w App Store Arkadia w Google Play 

125 Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego