Prezenty dla Rodziców

 

PREZENTY DLA RODZICÓW

Często trudno nam znaleźć słowa, którymi moglibyśmy podziękować swoim rodzicom za to, że po prostu są. Tym bardziej wielu z nas ma często problem ze znalezieniem dla nich odpowiedniego prezentu gwiazdkowego.

Najlepszym pomysłem na upominek dla rodziców jest coś, co będzie towarzyszyło im każdego dnia. Zarówno mamę, jak i tatę ucieszy znaleziony pod choinką porcelanowy serwis kawowy lub herbaciany. Ciekawą alternatywą okaże się także zestaw dobrej jakości bawełnianych ręczników albo bielizny pościelowej. Bardzo praktycznym prezentem, który na pewno sprawi radość rodzicom, jest zakup eleganckich szlafroków lub piżam. Te ostatnie nie muszą być zachowawcze. Obecnie w sklepach można znaleźć szeroki wybór piżam ozdobionych bożonarodzeniowymi akcentami, które wywołają uśmiech na twarzach mamy i taty.

Proponowane salony:

a Tab, Duka, Kwiaciarnia Łodyga, Prezent Marzeń

 

ZAMÓW SWOJĄ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA

Z Kartą Stałego Klienta Arkadii korzystaj z najlepszych ofert w naszych sklepach
Zamów Kartę Stałego Klienta na stronie http://arkadia.com.pl/registration lub przez aplikację mobilną:

Arkadia w App Store Arkadia w Google Play 

125 Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego