Vincent Boulangerie Patisserie

Dzisiaj otwarte
Od 08:30 do 23:00

VINCENT BOULANGERIE PATISSERIE to marka, pod którą kryje się najdłużej działająca w Warszawie sieć francuskich piekarni oferujących tradycyjnie produkowane pieczywo, wypieki, lunche i desery. Od swych początków w 2008 roku VINCENT kieruje się filozofią celebrowania najwyższej jakości pieczywa, które uzyskujemy dzięki stosowaniu jedynie naturalnych metod wypieku oraz najlepszych składników dostarczanych do naszych piekarni od starannie wybranych francuskich dostawców.

VINCEN
T BOULANGERIE PATISSERIE oferuje szeroki wybór najlepszych francuskich bagietek, croissantów, słodkich wypieków i kaw, jak również wysmakowane dania lunchowe: quiche, wrapy, kanapki i sałatki. Zatrzymując się choć na chwilę w piekarni VINCENT z pewnością poczujesz się jak w kameralnej kawiarni nad Sekwaną.

Za jakością wszystkich naszych produktów stoi VINCENT Gauthier: pochodzący z Lotaryngii miłośnik wypieków i absolwent prestiżowej L'Ecole de Boulangerie et de Pâtisserie w Paryżu.

Zobacz nasze menu

 

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 08:30 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego