ABLIKLE

A.BLIKLE

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

669 609 705

669 609 705

Praktyczne informacje

Najlepsze polskie tradycje cukiernicze, wspaniałe lody, ciastka, desery i najsłynniejszy polski pączek. Gdzie można skosztować takich rarytasów? Oczywiście w cukierni A.Blikle w Arkadii. Pięć pokoleń najlepszych cukierników na przestrzeni ponad 140 lat pracowało na taką renomę i dla wiernych smakoszy. Dzięki temu Arkadia ma zaszczyt zaprosić amatorów czekolady, ręcznie wyrabianych pralinek, ciastek, sernika czy słynnych pączków do klimatycznej i kultowej już cukierni A.Blikle. Nad pachnącą, pyszną kawą, delektując się torcikiem, rogalikiem francuskim, owocową tartą albo swojską drożdżówką, można odpocząć i nabrać sił na dalsze zakupy. Panie, które dbają o linię, znajdą tu również lekkie, smaczne desery jogurtowe. A.Blikle to oczywiście wspaniałe torty, idealne zarówno dla dostojnych jubilatów, na huczne osiemnastki, jak i kolorowe urodziny przedszkolaka.

Arkadia z dumą zaprasza do cukierni A.Blikle, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a smakowitym delicjom trudno się oprzeć.

Firma A.Blikle należy do grona nielicznych w Polsce, a nawet w Europie, mogących się poszczycić pięciopokoleniową historią. Wszystkie wyroby przygotowywane są codziennie przez mistrzów i czeladników cukierniczych w pracowni, w której kultywuje się zasady tradycyjnego rzemiosła i stosuje wypracowane przez lata receptury.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Zbieraj pieczątki i odbieraj nagrody w restauracjach Arkadii

Odkryj
Title