Amrit Express

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 243 69 30

22 243 69 30

Amrit  Express istnieje od 2007 roku. Właściciel Syryjczyk od lat mieszkający w Polsce wraz z żoną Polką, chcieli odtworzyć w Amrit to, co w jego kraju najciekawsze - niezwykłą atmosferę Orientu. Udało się to, dzięki zaspokojeniu nawet najbardziej wybrednych podniebień klientów, gdyż lokal posiada bogate menu, w skład którego wchodzą nie tylko kanapki i dania kebab, ale uwielbiane też przez wszystkich potrawy obiadowe, dania z grilla, dania junior, dania wegetariańskie, kanapki falafel, przystawki, a także osławione i znakomite produkty Amrit Sweets.

Zbieraj pieczątki w restauracji Amrit Express i odbieraj nagrody z kartą „Arkadia Restauracje” w aplikacji goodie. Więcej dowiesz się tutaj.

Amrit Express otrzymał prestiżową nagrodę „Złoty Widelec” w ramach VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Polska od kuchni”


Dzięki temu prestiżowemu wyróżnieniu, marka Amrit umacnia swoją pozycję na warszawskim rynku gastronomicznym.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title