Azia

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

503 537 537

503 537 537

Azia to wyjątkowy, dwupoziomowy lokal o powierzchni 1118 mkw., stworzony zgodnie z chińską metodą aranżacji wnętrz feng shui. Na miejscu znajdują się 3 stacje tematyczne z kucharzami przygotowującymi dania na żywo oraz ekskluzywną restaurację japońską.

Na pierwszym piętrze, na świeże dania kuchni japońskiej oraz owoce morza w orientalnej odsłonie zaprasza Państwa znany w Warszawie bar Hana Sushi Express. Kusząca jest także stacja Dim Sum z kucharzem przygotowującym na żywo m.in. świeże pierożki oraz chińskie makarony w wielu niezapomnianych wersjach.

Ci, którzy kochają ostre smaki znajdą coś dla siebie na kolorowym stanowisku kuchni tajskiej Nai Thai z kucharzem z Dalekiego Wschodu, przygotowującym aromatyczne ostre zupy warzywne w wokach, sataje oraz pyszne orientalne desery. Na tym samym piętrze znajduje się także bar, w którym można skosztować soków ze świeżych owoców, orientalnego piwa czy japońskiego sake.
Aromaty świeżego chili, kolendry, kuminu czy świeżego soku z limonki witają klientów również na drugim piętrze, w ekskluzywnej restauracji Hana Sushi.

Dodatkowo dla klientów biznesowych, na tym samym piętrze, dostępna jest w pełni wyposażona sala konferencyjna na 20 osób, umożliwiająca organizacje spotkań biznesowych oraz szkoleń. W menu wszystkich konceptów kulinarnych znajdują się również dania dla alergików, dania bezglutenowe oraz nie zawierające owoców morza. Dla wszystkich klientów odwiedzających restaurację w towarzystwie dzieci dostępna jest bawialnia z wieloma atrakcjami oraz specjalna toaleta z przewijakiem. Przygotowano także specjalne menu dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Menu dla dzieci dostępne w lokalu.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title