Black

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 351 98 20

22 351 98 20

Black to pierwsza w Polsce restauracja sieci znanej w całym Izraelu. W ofercie znajdzie się 12 burgerów w różnych odsłonach, w tym wegetariańskie oraz wegańskie i inne wysokiej jakości potrawy. Menu stworzone zostało tak, by każdy mógł sam skomponować swój idealny zestaw.

Specjalnością Blacka jest soczysty wołowy hamburger, mielony i grillowany na miejscu. Ponadto restauracja oferuje burgery w różnych odsłonach: z kurczakiem, jagnięciną oraz w sezonowych odsłonach z dodatkiem szpinaku czy orzechów włoskich. W menu nie brakuje również posiłków skomponowanych specjalnie dla dzieci – Black otwiera drzwi swojej restauracji dla całych rodzin. Dla dzieci zostały przygotowane również specjalne atrakcje oraz serie gadżetów.

Zbieraj pieczątki w restauracji Black i odbieraj nagrody z kartą „Arkadia Restauracje” w aplikacji goodie. Więcej dowiesz się tutaj.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title