Burger King

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

713 861 663

713 861 663

Szybko podane i smaczne jedzenie to idealny pomysł na regenerację sił podczas zakupów w Arkadii, a Burger King to marka i jakość, której nie trzeba polecać. Słynny burger Whopper, znany od dziesięcioleci, nadal jest przebojem w restauracjach Burger King na całym świecie. Kluczem do sukcesu i tajemnicą smaku burgerów jest najlepsza wołowina, która jest grillowania na ogniu i idealnie komponowana z pyszną bułką oraz odpowiednią ilością świeżych warzyw. Oczywiście w menu są również burgery drobiowe, rybne oraz inne smaczne dania. Szybkie przekąski z kurczaka, nuggetsy, chrupiące krążki z cebuli i najlepsze frytki albo lekkie sałatki, a na deser smaczne lody. Burger King to również słynna zasada Have It Your Way, czyli Whopper według własnej kompozycji, z indywidualnie dobranym zestawem dodatków.

Potrzebujesz krótkiej przerwy podczas zakupów, zastrzyku energii i najlepszego burgera? Koniecznie wstąp do Burger King w Arkadii.

Burger King to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca burgery grillowane na ogniu. Sztandarowym produktem Burger King jest kultowy Whopper® ze 100-procentowej wołowiny grillowanej na ogniu, o niepowtarzalnym smaku. Whopper® powstał 53 lata temu, co oznacza, że jest starszy od Rolling Stonesów i przeżył Beatlesów – a wciąż trzyma się świetnie i ma rzesze fanów na całym świecie.

Czy wiesz, że istnieje ponad 221 tysięcy sposobów na podanie Whopper'a?

Whopper® to grillowana wołowina, dojrzałe pomidory, świeża sałata, kremowy majonez, keczup, cebula i plasterki marynowanego ogórka – wszystko to w bułce posypanej sezamem. Zgodnie z zasadą HAVE IT YOUR WAY możesz jednak sam skomponować swojego Whopper'a: zażyczyć sobie niemal każdego dodatku i zrezygnować z tych, za którymi nie przepadasz.

Pierwsza na świecie restauracja Burger King została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce Burger King to 19 restauracji w 13 miastach.

Więcej informacji na temat Burger King w Polsce można znaleźć na stronie: www.burgerking.com.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/BurgerKingPolska

Menu dla dzieci dostępne w lokalu.

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 09:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title