GreenCaffeNero

Green Caffe Nero

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

22 331 69 96

22 331 69 96

Praktyczne informacje

Wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Gerry Ford – szef Caffè Nero i Adam Ringer – szef Green Coffee spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Postanowili więc działać razem i stworzyć w Polsce wyjątkowe miejsca – połączenie najlepszych cech obu marek. Miejsca, w których będzie można poczuć się wyjątkowo.

Wiedzieli, że do tego potrzebna jest najlepsza włoska kawa, świeże, naturalne jedzenie, dobra, profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera. Chcieli, by każda z kawiarni była współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników, począwszy od schodów po wykończenie baru, i żeby każda z nich była wyjątkowym miejscem. Nigdy nie myśleli o tym, by stworzyć największą sieć kawiarni, marzyli o najlepszej. Ze wspólnego doświadczenia, zaangażowania oraz z pomocą załogi powstały kawiarnie Green Cafè Nero – miejsca, w których każdy może poczuć się jak w domu.

W Green Caffé Nero spędzamy ogromną ilość czasu i energii (niektórzy mogą powiedzieć, że mamy na tym punkcie obsesję), tworząc wyjątkowy smak naszej kawy, tak żeby zawsze był dokładnie taki sam. Poszukujemy idealnych proporcji między mocą, głębią i aromatem. Nie zgadzamy się na nic innego.

Świeże jedzenie, przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych produktów, jest smaczne i pełne wartościowych składników. W Green Caffè Nero przygotowujemy jedzenie w kuchniach naszych kawiarni z wysokiej jakości produktów, takich jakich używamy w domu.

W naszych kawiarniach staramy się stworzyć miłą atmosferę europejskiego salonu, popularne miejsce towarzyskich spotkań, dostępne i przyjazne. Chcemy, aby nasze lokale były wypełnione gwarem kawiarnianym, ale i poczuciem komfortu, relaksu, ciepła i przytulności.

Sąsiedzkie, bliskie miejsce spotkań. Osiągamy to dzięki naszym pracownikom, niebanalnemu wystrojowi oraz oryginalnej muzyce. Te wszystkie elementy składają się na niepowtarzalny klimat naszych kawiarni.

Zobacz nasze menu

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title