GreenCaffeNero

Green Caffe Nero

Dzisiaj otwarte
Od 08:30 do 22:00

22 331 69 96

22 331 69 96

Wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Gerry Ford – szef Caffè Nero i Adam Ringer – szef Green Coffee spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Postanowili więc działać razem i stworzyć w Polsce wyjątkowe miejsca – połączenie najlepszych cech obu marek. Miejsca, w których będzie można poczuć się wyjątkowo.

Wiedzieli, że do tego potrzebna jest najlepsza włoska kawa, świeże, naturalne jedzenie, dobra, profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera. Chcieli, by każda z kawiarni była współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników, począwszy od schodów po wykończenie baru, i żeby każda z nich była wyjątkowym miejscem. Nigdy nie myśleli o tym, by stworzyć największą sieć kawiarni, marzyli o najlepszej. Ze wspólnego doświadczenia, zaangażowania oraz z pomocą załogi powstały kawiarnie Green Cafè Nero – miejsca, w których każdy może poczuć się jak w domu.

W Green Caffé Nero spędzamy ogromną ilość czasu i energii (niektórzy mogą powiedzieć, że mamy na tym punkcie obsesję), tworząc wyjątkowy smak naszej kawy, tak żeby zawsze był dokładnie taki sam. Poszukujemy idealnych proporcji między mocą, głębią i aromatem. Nie zgadzamy się na nic innego.

Świeże jedzenie, przygotowane ze starannie wyselekcjonowanych produktów, jest smaczne i pełne wartościowych składników. W Green Caffè Nero przygotowujemy jedzenie w kuchniach naszych kawiarni z wysokiej jakości produktów, takich jakich używamy w domu.

W naszych kawiarniach staramy się stworzyć miłą atmosferę europejskiego salonu, popularne miejsce towarzyskich spotkań, dostępne i przyjazne. Chcemy, aby nasze lokale były wypełnione gwarem kawiarnianym, ale i poczuciem komfortu, relaksu, ciepła i przytulności.

Sąsiedzkie, bliskie miejsce spotkań. Osiągamy to dzięki naszym pracownikom, niebanalnemu wystrojowi oraz oryginalnej muzyce. Te wszystkie elementy składają się na niepowtarzalny klimat naszych kawiarni.

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 08:30 do 22:00
niedziela : Od 08:30 do 21:00

Kategorie :

Title