Ice Dream

Ice Dream

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Gelateria Ice Dream w Arkadii to bajkowe miejsce, które udowadnia, że lody mogą być nie tylko smaczne, ale i piękne. Zwłaszcza jeśli wykona się je własnoręcznie, łącząc ulubione smaki z kolorowymi dodatkami. Self service gelateria to nowe podejście do jedzenia lodów. Każdy nakłada sobie ile chce, a płaci w zależności od tego ile waży porcja.

Przepis na idealnego loda jest tu prosty:

1.Wybierz wafelek lub kubeczek
2.Skomponuj smaki
3.Dodaj to, co lubisz
4.Zważ i zapłać

Lody Ice Dream to wszystkie barwy tęczy oraz paleta smaków, wśród których znajdziecie: zieloną herbatę, czarną wanilię, vege mango, a nawet… tęczowego jednorożca. Ostateczny kolor i smak loda zależy jedynie od Waszej wyobraźni! W końcu to Wy jesteście jego twórcami. Ice Dream pomoże uczynić go pięknym. Dzięki dodatkom takim jak: kuleczki z jadalnego brokatu, świeże owoce, wiórki czekolady czy kolorowe posypki zamienicie swojego loda w prawdziwe dzieło sztuki. Aż prosi się, by na koniec zrobić zdjęcie i pochwalić się swoim znajomym.
Poza lodami włoskimi na wagę, w Ice Dream znajdziecie świeżo wyciskane soki oraz wybór najpopularniejszych rodzajów kawy.

Gellateria Ice Dream to idealne miejsce, by przyjść z dzieciakami po seansie w kinie, z koleżankami i kolegami po lekcjach, nie mówiąc już o sympatii, którą można tu zabrać na randkę. W końcu, kto z nas nie lubi lodów?

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Title