KFC

KFC

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

713 861 810

713 861 810

KFC to jedna z najbardziej znanych restauracji szybkiej obsługi na świecie. Zgodnie z nazwą – Kentucky Fried Chicken – słynie przede wszystkim z wyjątkowej receptury na kurczaka, która od dziesięcioleci jest tajemnicą dobrze ukrytą w centrali KFC.

Słynny fast food serwuje nie tylko chrupiące kurczaki. KFC w Arkadii to bogate menu szybkich, pożywnych dań, znanych na całym świecie, opartych w dużej mierze na smakowitych udkach czy skrzydełkach z kurczaka. Mamy zatem apetyczne kanapki z dodatkiem warzyw, zakręcone twistery, zestawy, słynne kubełki i pyszne wings oraz strips. Nie brakuje zdrowych sałatek, deserów, lodów i słodkich shake'ów. W karcie jest również bogaty wybór kaw, herbata i zimne napoje. Na najmłodszych czeka Menu Kids i zabawka w prezencie.

KFC w Arkadii – idealne miejsce na szybki, ale pożywny posiłek. Dla amatorów chrupiących frytek i najlepszego kurczaka. Dania z KFC w Arkadii możesz też zamówić przez smartfona, klikając tutaj.

Zastanawia cię, dlaczego smak kurczaków z KFC jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny? Dlaczego żadne inne kurczaki nie mogą się z nimi równać? Nasza historia zaczęła się od pasji gotowania. Od przekonania, że tam, gdzie w grę wchodzi smak, nie ma miejsca na kompromisy. Właśnie tym kierował się Harland Sanders, gdy w 1930 roku otwierał swoją pierwszą restaurację w Kentucky w USA. Pasja gotowania doprowadziła go do niezwykłego odkrycia. Po 10 latach poszukiwań i kulinarnych eksperymentów stworzył wyjątkową KOMBINACJĘ 11 ZIÓŁ I PRZYPRAW. To właśnie dzięki niej smak przyrządzanych przez niego kurczaków stał się sławny, najpierw wśród podróżnych odwiedzających jego restaurację, a później na całym świecie. Dziś działa ponad 16 000 restauracji KFC w 109 krajach, z czego 157 w Polsce. We wszystkich restauracjach kierujemy się zasadami przyrządzania kurczaka stworzonymi ponad 70 lat temu przez Colonela Sandersa. Po pierwsze: ŚWIEŻE KURCZAKI dostarczane do restauracji kilka razy w tygodniu. Po drugie: kurczaki panierowane tuż przed podaniem, przygotowywane zgodnie z recepturą, której skład jest jedną z najcenniejszych tajemnic na świecie. Naszą zasadą jest, że dobre składniki to podstawa dobrego smaku, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi lokalnymi dostawcami. Świat wokół nas zmienia się każdego dnia, ale nasza sekretna panierka i zasady przyrządzania kurczaka pozostają takie same. Właśnie dlatego nasze kurczaki mają taki wyjątkowy, niepowtarzalny smak.

Menu dla dzieci dostępne w lokalu.

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 23:00

Kategorie :

Title