Street

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 23:00

22 331 25 22/23

22 331 25 22/23

Street – pierwsza racingowa restauracja w Polsce mieści się właśnie w Arkadii. Specyficzne wnętrze, w którym widać wyraźne inspiracje i fascynację motoryzacją oraz bogata karta dań kuchni śródziemnomorskiej zdobyły już wielu amatorów, smakoszy znakomitych dań polskich, włoskich i hiszpańskich. Swój apetyt, mały i duży głód, zaspokoją tutaj wielbiciele hiszpańskiej zupy gazpacho, aromatycznych tortillas, burritos i enchildas oraz ci, którym najbardziej smakują włoskie pasty, pyszne naleśniki, pierogi oraz dania mięsne – fajitas, shoarma i wiele innych propozycji. Nie brakuje również smacznych deserów, koktajli, kawy i karty alkoholi. Restauracja Street w Arkadii to idealne miejsce dla pogodnych, dynamicznych osób, które świetnie czują się w samochodowym wnętrzu, nad solidną porcją obiadową, zdrową sałatką albo daniem z owoców morza.

Unikalny wystrój oraz bardzo bogate i różnorodne menu to główne atuty wyróżniające restaurację Street.
22 sałatki, 18 rodzajów past, 21 dań głównych, naleśniki, pierogi i bardzo szeroki wybór przystawek i przekąsek, a do tego desery oraz dania sezonowe to tylko część ogromnej karty dań.
Ogródek na świeżym powietrzu przy samej fontannie umila czas w lecie, a śmieszne filmy, mecze i wyścigi F1 dostarczają świetnej rozrywki o każdej porze roku.
Staramy się oferować dobre i niedrogie jedzenie, np. Lunch (12.00-16.00) kosztuje 13 i 15 zł, a zupa tylko 4,50 zł.
Reszta dań z karty także nie jest droga, a porcje są duże, więc na pewno nikt nie wyjdzie głodny!

Dostarczamy dania na wynos lub z dowozem (do godz 17.00 pon-pt)
Minimalne zamówienie: 50 zł.
Zamówienie możesz również złożyć przez smartfona, klikając tutaj.

Mieścimy się na parterze przy wejściu głównym, na prawo od Empiku.

Serdecznie zapraszamy
Spotkajmy się w Street’cie

E-mail: restauracja@street.com.pl
Strona www: www.street.com.pl

Menu dla dzieci dostępne w lokalu.

Zbieraj pieczątki w restauracji Street i odbieraj nagrody z kartą „Arkadia Restauracje” w aplikacji goodie. Więcej dowiesz się tutaj.

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 23:00
niedziela : Od 11:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title