Tchibo

Tchibo

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

785 789 510

785 789 510

Formuła salonu Tchibo w Arkadii to wyjątkowa kombinacja baru kawowego z apetycznymi ciastkami, stoiska z kawą do zaparzania w domu oraz oferty sklepu i promocyjnych kolekcji. Kawa Tchibo to jakość znana od ponad 60 lat, to synonim wyśmienitych produktów - od kaw palonych, rozpuszczalnych, ziarnistych po nowoczesną formę jaką są kawy w kapsułkach do ekspresów Caffissimo. Salon Tchibo to również bardzo popularny sklep, w którym każdy tydzień oznacza promocję dotyczącą limitowanych, tematycznie dobranych produktów. Asortyment jest bardzo szeroki, obejmuje odzież oraz bieliznę męską i damską, artykuły dziecięce, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria kuchenne, elektronikę, dekoracje, a nawet obuwie. Cotygodniowa promocja obejmuje około 30 produktów i przyciąga do sklepu firmowego wielu wiernych klientów.

Tchibo cieszy się zasłużonym powodzeniem, ze względu na atrakcyjne wzornictwo oraz jakość potwierdzoną znakiem TCM Tchibo Certified Merchandise.

Arkadia poleca wszystkim wizytę w sklepie Tchibo. Tylko tutaj można zrobić udane zakupy dla domu, ubrać się modnie, delektując się najlepszą kawą, pyszną muffiną albo świeżymi wypiekam

Sklepy Tchibo stanowią unikalną kombinację baru kawowego, stoiska z kawą do przygotowania w domu i zmieniających się co tydzień kolekcji atrakcyjnych artykułów użytkowych.

W sklepie z produktami użytkowymi Tchibo oferuje klientom cotygodniowe, limitowane, tematycznie dobrane kolekcje produktów. Obejmują one niemal wszystkie kategorie artykułów. W jednym tygodniu może być to sprzęt gospodarstwa domowego, w następnym odzież dziecięca, a w kolejnych sprzęt sportowy czy elektronika.

W każdej kolekcji jest do kupienia około 30 produktów, które do siebie pasują i nawzajem się uzupełniają. Artykuły są praktyczne i innowacyjne. Wszystkie zostały zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie dla Tchibo. Ich jakość jest potwierdzona znakiem jakości TCM Tchibo Certified Merchandise. www.tcm-quality.pl Każda kolekcja dostępna jest w sprzedaży przez ok. 10 tygodni lub do wyczerpania asortymentu.

Więcej informacji: www.tchibo.pl

 

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title