Trattoria Italia

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

22 323 71 21

22 323 71 21

Trattoria Italia w Arkadii zaprasza wszystkich amatorów niepowtarzalnych włoskich smaków. Wystrój i atmosfera pomagają wczuć się w klimat malowniczej, włoskiej prowincji, ale najistotniejsze są oczywiście dania, przystawki i prawdziwie włoska pizza, serwowane w restauracji. Nad talerzem aromatycznego canelloni, penne czy polędwicą z truflowymi frytkami można zapomnieć o zgiełku miasta, chłodnych wieczorach. Menu Trattoria Italia to wyważona kompozycja regionalnych przystawek takich jak bruschetta, carpaccio czy owoce morza, z daniami obiadowymi z ryb, mięs i warzyw. W karcie kuszą również włoskie zupy, np. rybna i cebulowa, najlepsze pizze, sałatki oraz desery, lody i wybór kaw.

Trattoria Italia w Arkadii to lokal, w którym czeka 100 miejsc, a w ogródku letnim odpocznie i dobrze zje kolejnych 30 gości. Kucharze dbają o jakość i wyrafinowany smak, uprzejma obsługa - o jak najlepsze samopoczucie gości.

Trattoria Italia to esencja kuchni włoskiej połączona z niezwykłym wystrojem, tworząca namiastkę barwnej i gwarnej włoskiej prowincji w centrum Warszawy. Oryginalne, importowane składniki, unikalne przepisy i zdrowa kuchnia pozbawiona sztucznych dodatków to nasza charakterystyka i ogromny atut. Działamy, ciesząc się nie słabnącym powodzeniem oraz rzeszami odwiedzających nas Gości, już od ponad 6 lat.

Polecamy także atrakcyjne położenie restauracji. Mieści się ona w zacisznym miejscu na terenie Arkadii. W sezonie oczekujemy na nich zapewniając 100 miejsc w klimatyzowanym pomieszczeniu i 30 w naszym ogródku.

Wystrój, smak potraw i niezwykła atmosfera dostrzeżone zostały już przez wielu odwiedzających. Możemy zapewnić, że nasi kucharze zaspokoją najbardziej wybredne gusta Gości, a cały personel swoją kulturą i fachową, stojącą na wysokim poziomie obsługą sprawi, że każdy wizytę w TRATTORIA ITALIA wspominać będzie z wyjątkową przyjemnością.
Oczekujemy zawsze miłych dla nas odwiedzin...

Menu dla dzieci dostępne w lokalu.

Zobacz nasze menu

 

Praktyczne linki :

Godziny otwarcia :

poniedziałek do sobota : Od 10:00 do 22:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

Praktyczne linki :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title