ALDO

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

ALDO specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości obuwia oraz akcesoriów. Filozofia marki opiera się na podstawowych wartościach: miłości, uczciwości i szacunku. Firma założona została przez Aldo Bensadoun'a w roku 1972 i posiada ponad 1000 w 65 krajach.

Marka ALDO obecna jest prawie na wszystkich kontynentach tj. Kanada, Stany Zjednoczone a także w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz Australii, Afryce i Azji. Pierwszy sklep ALDO w Polsce otwarto w sierpniu 2005r. Od początku ALDO jest utożsamiane z modą, stylem i przystępną ceną co plasuje nas na czele najpopularniejszych marek obuwniczych w Polsce. Od czerwca tego roku ALDO Polska rozpoczyna nowy okres tzw. transformacji w Polsce pod skrzydłami nowego właściciela co wiąże się z prężnym rozwojem firmy.

Naszą dewizą jest sprawiać, żeby ludzie czuli się świetnie dzięki produktom jakie oferujemy i usługom, które dostarczamy każdego dnia. Najważniejsza jest kompleksowa obsługa Klienta i jego uśmiech na twarzy.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego