Bering

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Pierwszy w Polsce, a także w Europie, duo koncept BERING/CITIZEN znajduje się na I piętrze w pasażu Wisła.

Bering to zegarki i biżuteria z Danii. Sprzedawane są w sklepach multibrandowych na całym świecie. Inspiracją dla zegarków Bering jest ponadczasowe piękno Arktyki połączone z elegancką prostotą duńskiego wzornictwa. Jednym z pomysłodawców marki był duński podróżnik Rene Kaerskov, który urzeczony pięknem Arktyki zainteresował nią swoich przyjaciół.

Wyroby marki Bering charakteryzują się elegancją, oryginalnością i niespotykanym wykonaniem. Przy produkcji zegarków i biżuterii użyto najlepszej jakości materiałów takich jak ceramika, szafirowe szkła oraz SWAROVSKI ELEMENTS. Minimalistyczny duński projekt, określany jako ponadczasowy design, oprawiony jest w czyste, proste formy i wzbogacony wyjątkowo delikatnymi elementami wykończenia.

CITIZEN jest nie tylko producentem zegarków o wysoce zaawansowanej technologii, ale marką, która skutecznie podejmuje technologiczne wyzwania, aby stale dostarczać światu coś lepszego. Dzięki temu, CITIZEN konstruuje zegarki, które wpasowują się w życie wszystkich ludzi, niezależnie od tego czym się zajmują. Oryginalne technologie zegarków CITIZEN wywodzą się z tego samego źródła: przełomowych badań technologicznych uwzględniających rzeczywiste potrzeby zwykłych ludzi: super trwały materiał Super Titanium ™, ultra-precyzcyjne systemy synchronizacji radiowej i satelitarnej: Radio-Controlled i Satellite Wave oraz moduł Eco-Drive, dzięki któremu zegarki zasilane są światłem (zarówno naturalnym jak i sztucznym)

Adresy email do sklepu:

BERING- sklep@beringtime.pl
CITIZEN- sklepcitizen@anyro.eu

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00

Kategorie :