C&A

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Trudno uwierzyć, że firma C&A swoimi korzeniami sięga XIX wieku, dzisiaj jest bowiem marką, która kojarzy się z nowoczesną, zawsze modną oferta dla małych i dużych, dla kobiet i dla mężczyzn. Arkadia poleca salon C&A wszystkim, bez względu na wiek, sylwetkę czy styl ubierania. Marka jest doceniana i lubiana za otwarcie na klientów o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Ubiorą się tutaj zarówno nastolatki żywo zainteresowane nowościami, eleganckie kobiety sukcesu, jak i panowie preferujący styl casualowy.

C&A to oczywiście wiele nowych kolekcji, każdy sezon daje klientom interesujące trendy, modne stroje, buty i dodatki. Ale podstawę oferty stanowią własne marki, które doskonale trafiają w upodobania klientów. W salonie w Arkadii można zatem kupić stroje i galanterię z linii Yessica, Yessica pure, Your Sixth Sense, Angelo Litrico, Westbury, Canda, Clockhouse, Rodeo Sport. Dla dzieci i nastolatków salon C&A poleca marki Baby Club, Palomino oraz Here&There. Właśnie taki szeroki wachlarz propozycji i zawsze aktualne trendy sprawiają, że na udane zakupy przychodzą młode, dynamiczne kobiety i wielbicielki klasyki. Odzież i dodatki męskie to oferta zarówno dla amatorów sportu, poważnych biznesmenów, jak i dorastających nastolatków.

C&A w Arkadii – moda dla wszystkich, nowości, promocje i mile spędzony czas.

C&A, międzynarodowa sieć sklepów z modną odzieżą, posiada 1000 sklepów w 13 krajach Europy.
C&A oferuje kolekcje i dodatki dla całej rodziny wysokiej jakości po przystępnej cenie. Najpopularniejsze marki C&A: YESSICA, ANGELO LITRICO, CANDA, CLOCKHOUSE, BABY CLUB, PALOMINO, HERE&THERE.

ASORTYMENT
Odzież damska, odzież męska, odzież dziecięca,
bielizna damska, dodatki i akcesoria, odzież XL dla kobiet, odzież dla kobiet w ciąży.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :