Camille Albane

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Arkadia zaprasza do salonu Camille Albane - wyjątkowego miejsca, w którym każda kobieta jest najważniejsza i jedyna w swoim rodzaju. Założycielka pierwszych salonów i prekursorka marki, znana paryska stylistka Camille Albane, nadała wyraźny charakter wszystkim salonom. Dzięki temu już od 1994 r. powstają kolejne świątynie kobiecego piękna na całym świecie, a Camille Albane w Arkadii jest jednym z ponad 300 salonów, w których niezmiennie rozpieszcza się kobiety Oczywiście Arkadia zaprasza również panów, którzy chcą wyrazić swoją osobowość i styl przez zadbane, nowoczesne uczesanie.

Salon Camille Albane to profesjonalne, nowoczesne strzyżenie damskie i męskie. Zabiegi pielęgnacyjne, które przywrócą włosom naturalny blask. Zadbane włosy zostaną wymodelowane i efektownie upięte. Modna koloryzacja dopełnia wizerunku nowoczesnej, odważnej i stylowej kobiety, a zabiegi poprzedza rozmowa i diagnoza, która dotyczy zarówno stanu włosów, jak również oczekiwań i marzeń naszych klientek Camille Albane w Galerii Arkadia to szeroki asortyment profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Klientki cenią sobie znakomite marki, takie jak Phytodess, Camille Albane, Kerastase czy L`oreal Paris. Arkadia poleca uwadze interesujące promocje, które sprawiają, że oferta Camille Albane jest atrakcyjna i bezkonkurencyjna.

Piękne włosy, modne uczesanie dobre samopoczucie - to priorytety salonu Camille Albane w Arkadii.

Camille ALBANE nie jest zwykłym fryzjerem. Jest przede wszystkim marką, która zrozumiała pragnienie kobiet bycia takimi jakimi są czyli kobietami, które chcą wydobyć urok z ich osobowości, dodać czegoś, co sprawi, że staną się interesujące i będą żyły w zgodzie z nimi samymi.

Salon fryzjerski - Camille Albane oferuje:

  • fryzjerstwo damsko-męskie;
  • strzyżenie, modelowanie,
  • koloryzacja włosów,
  • zabiegi-kuracje dla włosów,
  • profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów.

ASORTYMENT
Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów takich firm jak: Phytodess, Camille Albane, Kerastase, L’oreal Profesional.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
MobileCamilleAlbane

Camille Albane

10% rabatu od poniedziałku do czwartku

MobileCamilleAlbane

Camille Albane

10% rabatu w dniu urodzin posiadacza Karty