DENON

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Denon Salon Firmowy to specjalistyczny sklep oferujący wysokiej klasy sprzęt audio/wideo. Sprawdź naszą ofertę, a przekonasz się dlaczego warto nam zaufać.

Proponujemy szeroką ofertę prestiżowych marek sprzętu audio i wideo oraz akcesoriów wprost od producentów i autoryzowanych dystrybutorów, zapewniającą pełną ochronę gwarancyjną. Na wybrany asortyment zapewniamy również specjalne warunki gwarancyjne z ochroną zakupionego sprzętu nawet do 5 lat.

W profesjonalnej sali odsłuchowej jak i na specjalnie stworzonych stanowiskach prezentacyjnych umożliwiamy przetestowanie sprzętu przed zakupem.

Nasz wykwalifikowany zespół doradców sprzedaży ułatwi zakup niezdecydowanym, oferujemy również specjalistyczne usługi instalacyjne w domu klienta po uprzednim umówieniu. Współpracujemy również z architektami przy planowaniu instalacji audio/wideo podczas budowy domów naszych klientów.

Długoletnia działalność na polskim rynku pozwoliła nam na zdobycie zaufania ogromnej rzeszy Klientów. Mając przekonanie, ze również Państwu mamy wiele do zaoferowania, serdecznie zapraszamy do sklepu w Arkadii w Warszawie.


Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego