Diverse

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

585 000 625

585 000 625

Praktyczne informacje

Młodzi, aktywni, otwarci na świat klienci mają w Arkadii swoje ulubione miejsce. Jest nim niewątpliwie salon Diverse, który oferuje odzież, akcesoria i obuwie inspirowane kulturą miejską, klubowym życiem oraz sportowym luzem. Projektanci firmy umiejętnie łączą styl Nowego Jorku czy mody street rodem z Londynu, tworząc niepowtarzalną jakość charakterystyczną dla marki Diverse. Dzięki brandom takim jak CLTN czy Iridium salon zapewnia odzież dla amatorów aktywności fizycznej, sportowego stylu życia oraz klientów poszukujących najwyższej jakości, znakomitych tkanin i dbałości o każdy szczegół.

Diverse w Arkadii to oferta dla pewnych siebie kobiet i mężczyzn, ceniących własny niepowtarzalny styl oraz komfort. Klienci wybiorą tu bluzy, kurtki, spodnie, jeansy, sukienki, spódnice, koszule, modne obuwie oraz atrakcyjne akcesoria.

Wysokie standardy obsługi, charakterystyczny wystrój i atrakcyjny asortyment sprzyjają udanym zakupom w Diverse w Arkadii.

 

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi, którzy oczekiwali różnorodności, poszukiwali i podążali za tym, co będzie aktualne jutro. Diverse to inaczej różnorodność co oznacza, że na pierwszym planie stawia inspiracje płynące z trendów i stylu życia obecnego na ulicach największych miast, kultury klubowej, sportów ekstremalnych oraz ze wszystkich innych miejsc i społeczności, gdzie styl życia determinuje modę. Świat wykreowany przez Diverse przyciąga ludzi, którzy identyfikują się z nim i współtworzą go.

Kolekcja Diverse jest odzwierciedleniem współczesnego życia: dynamizmu w działaniu, spontaniczności, ciekawości świata, chęci do odkrywania nowych miejsc, ciągłych poszukiwań i świeżych koncepcji. Symbolizuje ją ekspresja, pewność siebie, emocje, niespożyta energia, gorący temperament i świeżość, definiując tym samym istotę oryginalnej osobowości Klientów marki.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Diverse

23% rabatu na koszule w dniach 1-31 marca 2019 r.

Diverse

oferta specjalna

Title