Lindt

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Lindt & Sprungli jest uznanym liderem na rynku czekolad wysokiej jakości. Lindt oferuje wyjątkową czekoladę w połączeniu z najlepszymi składnikami, wykonaną z pasją przez Mairtes Chocolatiers LINDT.
Najbardziej rozpoznawalne marki to Lindor – pralinki o aksamitnym nadzieniu, ukrytym w delikatnej czekoladowej otoczce oraz Excellence – niezwykle cienkie tabliczki gorzkiej czekolady, zarówno w wersji bez dodatków, jak i z unikalnymi składnikami, takimi jak: orzechy, suszone owoce, orientalne przyprawy.
Butik w Centrum Handlowym Arkadia oferuje niepowtarzalny i wyjątkowy asortyment na każdą okazję, przepięknie zapakowane czekoladowe upominki, wyjątkową gamę produkty dostępnych tylko w sklepach Lindt. W połączeniu z doskonałą obsługą sprawia to, że każda wizyta w sklepie stanowić będzie niezapomniane przeżycie.
Z nami życie jest słodsze.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Lindt

10% rabatu od pierwszej ceny produktu (promocje nie sumują się)