Mercedes-Benz Auto Idea

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

RUSZYŁ PIERWSZY POP-UP STORE MARKI MERCEDES-BENZ

Auto Idea, jeden z największych polskich dealerów Mercedesa, otworzył Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store - pierwszy wirtualny showroom marki Mercedes-Benz w Polsce.

W kwietniu w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie otwarty został pierwszy w Polsce - Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store – specjalny multimedialny showroom, w którym klienci poczują ducha marki Mercedes Benz i doświadczą wyjątkowości poszczególnych jej modeli.

Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store to wyjątkowa lifestylowa formuła, pozwalająca odwiedzającym wejść do świata tej luksusowej marki w nowoczesny, multimedialny sposób. Koncepcja jest odpowiedzią na światowe trendy zbliżania marek motoryzacyjnych do swoich klientów w miejscach najchętniej przez nich odwiedzanych. Nie jest ona klasycznym rozwinięciem ekspozycji samochodów w galerii handlowej.

W Centrum Handlowym Arkadia powstała bowiem nowoczesna, pełna multimediów strefa, pozwalająca na intensywny i bliski kontakt marki z fanami. Goście mają szansę zapoznać się z nowościami technologicznymi stosowanymi w poszczególnych modelach Mercedesa. Dzięki nowoczesnej technologii Digital Signage w atrakcyjnej formie mogą samodzielnie skonfigurować swoje wymarzone auto. Nie zabraknie oczywiście bogatego wyboru firmowych gadżetów z kolekcji Mercedes-Benz.

Przewodnikami po showroomie o powierzchni ok. 120 m2 są specjalnie przeszkoleni Product Experci oraz doradcy handlowi.
Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store będzie tętnił życiem, zaprosi klientów do uczestniczenia w interesujących eventach, umożliwi im spotkania z ambasadorami marki, którzy opowiedzą o swoim „brand expierience”.

Głównym celem POP-UP Store jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą lepiej poznać markę. Nie może się ono obejść bez jazd próbnych, na które będą prowadzone zapisy i które będą realizowane na miejscu.

POP-UP Store to także premiery wybranych modeli – już w kwietniu marka zaproszą klientów na premierę wyjątkowego modelu GLA.
Ale to nie wszystkie propozycje dla fanów Mercedesa. W lokalu będą prowadzone zapisy na rozmaite wydarzenia. Goście będą zapraszani do skorzystania z wygodnej usługi serwisowej w opcji “door to door”. Jako pierwsi dowiedzą się także o lokalnych eventach, np. Dniach Otwartych w poszczególnych salonach Auto Idea - Warszawa, Białystok, Olsztyn. Auto Idea Mercedes-Benz POP-UP Store przewiduje także specjalne cykle imprez adresowanych do kobiet z cyklu „She’s Mercedes”.

Dealer Mercedes-Benz Auto Idea od kilku lat realizuje strategię dzięki której stał się motoryzacyjnym liderem innowacji. Szeroka paleta modeli we wszystkich kategoriach aut oraz unikatowe rozwiązania przekładają się także na konieczność unowocześnienia sposobu i stylu komunikacji z konsumentami. W dzisiejszych czasach to właśnie centrum handlowe jest naturalnym miejscem do spotkania z Klientami, którzy są nieustająco zabiegani i mają niewiele czasu.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :