Orsay

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Marka ORSAY jest lubiana i doceniana przez polskie klientki, zarówno te najmłodsze - kilkunastoletnie, jak również bardziej dojrzałe i młode duchem. Salon firmowy w Arkadii każdego dnia odwiedzają wielbicielki marki, które znajdą tutaj stroje damskie zgodne z najnowszymi trendami, nawiązujące zarówno do klasyki, jak i odważnych, nieco ekstrawaganckich stylizacji. ORSAY to bogata paleta barw oraz stonowane beże, szarości i ponadczasowa czerń. ORSAY to sukienki, spódnice, swetry i letnie topy. To modne okrycia wierzchnie, bluzki i spodnie. Dodatki, biżuteria, torby i paski nawiązują do strojów dostępnych w salonie. Kolekcje w stylu CITY, CASUAL MIX lub PARTY to wybór na miarę oczekiwań, marzeń i okoliczności.

Arkadia zaprasza do salonu marki, która ogłasza "Thank God I`m a Woman". Dlatego dzięki bogatej ofercie ORSAY wszystkie klientki poczują się atrakcyjne, modne i bardzo kobiece.

Firma ORSAY to międzynarodowe przedsiębiorstwo o poziomej strukturze organizacji, które kontroluje cały łańcuch procesu gospodarczego od projektu poprzez produkcję aż po sprzedaż. Dzięki dobrze zaplanowanej mieszance produktów z Europy i Azji, klientki odnajdą w kolekcjach aktualne trendy i kobiece ubrania o świetnej relacji pomiędzy stylem, jakością i ceną. Orsay chce, aby wszystkie kobiety mogły sobie pozwolić na wyrażenie swojej kobiecości poprzez indywidualny ubiór. Swoją kolekcję adresują do nowoczesnych i świadomych kobiet, które chcą się ubierać zupełnie według własnego gustu i stylu, elegancko, kobieco i zawsze modnie.

„Thank God I’m a woman” – to najważniejsze hasło w kampaniach reklamowych. Marka ORSAY oferuje swoim klientkom supermodne, doskonale komponujące się ubrania i dodatki w stylach CITY, CASUAL MIX i PARTY tak, aby w zależności od nastroju i okazji zawsze mogły ubierać się kobieco.

Najważniejsza część komunikacji ma miejsce każdego dnia w ponad 570 sklepach ORSAY w następujących krajach: Niemcy - Austria - Szwajcaria - Polska - Czechy - Węgry - Słowacja - Słowenia - Chorwacja - Ukraina - Rosja - Łotwa - Litwa - Bośnia i Hercegowina - Serbia - Rumunia - Bułgaria - Czarnogóra- Chiny - Kazachstan – Kosowo, co czyni markę liderem w segmencie mody dla młodych kobiet. To tam nawiązywany jest bezpośredni kontakt z klientką. Przyjemną atmosferę zapewniają: kompetentna porada, przejrzysta prezentacja towarów, przejrzysty merchandising, ciekawy design oraz inspirujące wystawy.

W Polsce pierwszy sklep powstał w 1997 roku w Czeladzi. Od tamtej pory sieć sklepów rozwija się bardzo dynamicznie i dziś liczy sobie już 143 filie. Dystrybutorem marki ORSAY w Polsce jest firma Ordipol Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich.

Na sukces przedsiębiorstwa pracuje w samej Polsce 500 pracowników. Stanowią oni wykwalifikowaną kadrę, która dba zarówno o jakość, niepowtarzalny styl produktów, komfort klientki, jak i wizerunek firmy.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :