Sephora

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Sephora w Arkadii to największa, blisko 700m2, flagowa perfumeria Sephora w Polsce. W tym wyjątkowym miejscu, rozpoznawalnym dzięki charakterystycznemu, stylowemu wejściu w czarno-białe pasy, każdy może dotknąć prawdziwego piękna, poczuć jego zapach i zobaczyć jego wszystkie odcienie.

Oferta perfumerii Sephora w Arkadii to kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i kąpieli najbardziej prestiżowych i unikalnych marek, a także wyjątkowo bogata gama zapachów. Na klientów Sephora czeka zaskakujący asortyment wzbogacony o unikalną strefę marek niszowych takich jak np.: Juliette Has a Gun, The Different Company, Atelier Cologne, l’Atelier de Givenchy dostępnych jedynie w perfumerii Sephora w Arkadii oraz spersonalizowane pakowanie prezentów ,,Gift factory’’.

Klienci odwiedzający perfumerię Sephora w Arkadii mogą czerpać radość eksperymentowania z nowościami kosmetycznymi, otrzymać próbki produktów do przetestowania w domu, a także skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów. Perfumeria Sephora w Arkadii to także szeroka oferta usług: makijażu, manicure, regulacji i koloryzacji brwi marki Benefit oraz bezpłatnego, eksperckiego doboru podkładu przy użyciu systemu Color Profile opracowanego na wyłączność z firmą PANTONE® - światowym ekspertem w świecie kolorów.

Firma stale inwestuje w rozwój i szkolenia eksperckie swoich pracowników. Realizuje m.in. nowatorski, certyfikowany program szkoleniowy Sephora University, podczas którego makijażyści Sephora uczą się od najlepszych profesjonalnych wizażystów w branży oraz ekspertów wiodących światowych marek. Firma prowadzi też międzynarodową wymianę talentów w ramach sieci oraz organizuje konkursy i szkolenia dla pracowników. Kluczowe z nich to: Mistrz Makijażu”, „Mistrz Pielęgnacji” oraz „Mistrz Zapachu”. Absolwentów Sephora University oraz Mistrzów wyłonionych w finałach konkursów, klienci znajdą, na co dzień w perfumeriach Sephora.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

SEPHORA WSPIERA KOSMETYCZNE START-UPY

Odkryj

Sephora

prezent o wartości do 30 zł przy zakupach za min. 250 zł. Regulamin sprzedaży premiowej