Super-Pharm

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 21:00

Super-Pharm w Arkadii to udane połączenie apteki, drogerii oraz eleganckiej perfumerii, czyli popularny drugstore. Koncepcja, która narodziła się w latach sześćdziesiątych w Kanadzie, znakomicie przyjęła się również w Polsce. Klienci docenili możliwość uzyskania profesjonalnej porady i zakupu lekarstw, kosmetyków selektywnych, odżywki dla dziecka oraz markowych perfum w jednym miejscu. Oczywiście w Arkadii nie może zabraknąć miejsca takiego jak Super-Pharm.

W przestronnych wnętrzach klienci znajdą lekarstwa na receptę, suplementy, kosmetyki apteczne, selektywne i masowe. Na młode mamy czekają zarówno odżywki, preparaty do pielęgnacji niemowląt, jak również żywność oraz potrzebne akcesoria. Klienci znajdą tu artykuły toaletowe i gospodarstwa domowego, a na przeciwległym biegunie perfumy najlepszych światowych marek. Można tu również kupić sprzęt medyczny, taki jak ciśnieniomierze, glukometry czy termometry. Oprawą dla kompleksowej oferty Super-Pharm w Arkadii jest przyjazne wnętrze i uprzejmy kompetentny personel. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z licznych promocji i programów lojalnościowych.

Nasza oferta jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. Super-Pharm to miejsce stworzone dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i wygody.

Dowiedz się więcej odwiedzając sklep Super-Pharm! Kompetentny i sympatyczny personel niezawodnie doradzi wybór najlepszych produktów. Zapraszamy do Super-Pharm.

ASORTYMENT
Lekarstwa na receptę, parafarmaceutyki, sprzęt medyczny (ciśnieniomierze, termometry itp.), kosmetyki masowe i selektywne, artykuły toaletowe (mydła, produkty do higieny jamy ustnej, włosów, ciała, dezodoranty, środki do golenia, środki czyszczące, artykuły gospodarstwa domowego), artykuły niemowlęce (akcesoria, zabawki, żywność, produkty do pielęgnacji), produkty higieniczne, artykuły spożywcze (żywność, napoje, słodycze).

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :