The Body Shop

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Jasny i przestronny salon The Body Shop jest idealną oprawą dla setek produktów, jakie oferuje ta ceniona marka. Specyfika i wartość The Body Shop to przede wszystkim zasady na jakich opiera swoją produkcję oraz działalność. Firma nie testuje na zwierzętach, broni praw człowieka, chroni planetę i wspiera uczciwy handel. Oczywistą konsekwencją takiej filozofii i etyki jest asortyment na bazie naturalnych składników. Produkty sygnowane przez tę markę powstają w oparciu o komponenty pochodzące z różnych zakątków świata, spełniają więc praktycznie wszystkie oczekiwania i marzenia. Asortyment firmy jest niezwykle bogaty i różnorodny. Salon w Arkadii to imponująca przestrzeń, po brzegi wypełniona preparatami do pielęgnacji ciała twarzy, włosów, naturalnymi kosmetykami do makijażu, atrakcyjną linią kosmetyków dla mężczyzn. The Body Shop to pielęgnacyjna, relaksująca kąpiel, masaż, troska o kondycję skóry, zdrowe włosy oraz bezpieczną opaleniznę. To zapachy, olejki aromatyczne, atrakcyjne zestawy i karty podarunkowe.

Arkadia zaprasza do wyjątkowego salonu The Body Shop - kilkaset ekologicznych artykułów dla zdrowego piękna.

The Body Shop International jest firmą kosmetyczną, znaną ze swej unikalności i poczucia etyki. Obecnie posiada ponad 2,500 sklepów w ponad 60 krajach na całym świecie. Nasza firma od zawsze poszukiwała nowych, naturalnych składników we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej, aby dostarczyć klientom skuteczne produkty, podkreślające ich naturalne piękno. Dążymy do tego, aby rozsądnie wykorzystywać naturalne zasoby naszej planety. Kroczymy wyznaczoną przez nas ścieżką; obecnie pozyskujemy olej palmowy, wprowadzamy w 100% odzyskiwane opakowania, zbieramy fundusze na rzecz chorych na AIDS i zwiększamy świadomość dotyczącą wirusa HIV, a także kontynuujemy wspieranie ubogich społeczności na całym świecie w ramach programu Zrównoważonego Handlu.

Od 30 lat wierzymy, że prowadzenie interesów może wpływać na to, jak wygląda rzeczywistość. Wszystko, co robimy, opieramy na naszej filozofii, zachęcając klientów do tego by stali się „aktywistami” poprzez wybieranie naszych produktów. Jak powiedziała Anita Roddick : „ Aktywizm nie jest umieszczony na opakowaniu, jako jeden ze składników ale z pewnością nim jest, tak jak bergamotka czy olejek z konopi.”

Zrównoważony Handel

Zakup naszego produktu może wywołać uśmiech na czyjejś twarzy – w Ghanie, Nikaragui, Włoszech czy Gwatemali; poprawiając sytuację materialną, życiową, czy zdrowotną oraz zapewniając pomoc rolnikom, producentom i ich rodzinom w ponad 20 krajach an całym świecie.

Pionierski program Zrównoważonego Handlu został wcielony w życie w 1987 roku.

Obecnie korzysta z niego 25 000 osób – otrzymują dzięki niemu godziwe wynagrodzenie i pracują w dobrych warunkach. Naszym celem jest to, aby ponad 65% naszych produktów zawierało składniki pozyskane w ramach programu.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Od 10:00 do 21:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
TheBodyShop

The Body Shop

20% rabatu na produkty w pełnej cenie

Promocja w The Body Shop

Odkryj