Westwing

Dzisiaj zamknięte

W Westwing Home & Living znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia pięknego domu.


Westwing to międzynarodowy lider branży e-commerce z produktami do wyposażenia i dekoracji wnętrz, oferuje meble i dodatki zarówno znanych marek, jak i małych manufaktur z całego świata. Działa w 14 krajach na 3 kontynentach.


Salon Westwing w warszawskiej Arkadii spodoba się tym, którzy chcą mieszkać w pięknym i przytulnym domu. Jest to pierwszy i dotychczas jedyny stacjonarny sklep internetowego giganta z branży home & living. Oferta dostępna w salonie, podobnie jak na stronie Westwing.pl, jest bardzo różnorodna.


Co sprawia, że sklep Westwing jest wyjątkowy?


Niezwykła ekspozycja produktów. Salon o powierzchni ponad 200 m kw. podzielony jest na różne strefy – w każdej z nich znajdują się meble, dodatki i dekoracje pasujące do siebie stylistycznie.


Zmienna
oferta i wystrój. Możesz codziennie odwiedzać sklep Westwing i za każdym razem znajdziesz w nim coś nowego. Oferta regularnie się zmienia, kilka razy w tygodniu w sklepie pojawia się kolejna partia nowych produktów.


Unikatowe produkty. Westwing oferuje produkty w różnorodnych stylach: skandynawskim, prowansalskim, glamour, boho, rustykalnym, shabby chic, industrialnym, retro, klasycznym, kolonialnym i w wielu innych. Niektóre przedmioty dostępne są w pojedynczych egzemplarzach, inne w krótkich seriach.


Profesjonalni
doradcy. Sprzedawcy w sklepie Westwing to pasjonaci designu, którzy chętnie doradzą w doborze najlepszych mebli i dodatków do Twojego domu.


Bogata
oferta. W sklepie Westwing znajdziesz meble, dywany, poduszki, akcesoria łazienkowe i kuchenne, pościel, dekoracje, zastawę stołową – wszystko do pięknego domu!


Westwing. W domu najpiękniej. www.westwing.pl

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 10:00 do 22:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Zamknięte

Kategorie :